Tarptautinė finansų rinka ir tarptautinė bankininkystė


Įvadas. Finansų rinka. Finansų rinkos reikšmė. Finansinių rinkų rūšys. Antrinė rinka. Tretinė rinka. Ketvirtinė rinka. Tarptautinė bankininkystė. Bankų filialai. Edge įstatymo korporacijos. Tarptautinės bankininkystės motyvacija. Eurobankų patrauklumo priežastys. Bendra bankų rizika. Bankininkystės reguliavimas įvairiose šalyse.


Darbo tikslas: supažindinti su finansų rinka ir jos reikšmė, taip pat reikšmė, rinkų rūšys. Tarptautinė bankininkystė , bankų filialais, jos motyvacija, bankų rizika, bei jų reguliavimas. Darbo uždaviniai: Išanalizuoti teorinę dalį pateiktos temos; Pateikti keletas pavyzdžiu.

Komerciniai bankai vaidina svarbų vaidmenį palengvindami tarptautinius sandorius. Jie padeda finansuoti tarptautinės prekybos ir kitas operacijas. Jie valdo skirtingas valiutas, kad korporacijos galėtų gauti reikalingos valiutos užsienio prekių pirkimui ar investavimui į užsienio vertybinius popierius. Pagrindinė tarptautinės bankininkystės funkcija yra padėti multinacionalinių korporacijų (MNCs) verslui. Daugelis komercinių bankų išsikovojo poziciją tarptautinėje bankininkystėje įkurdami (1) bankų filialus, (2) Edge įstatymo korporacijas, ir (3) teikdami tarptautinės bankininkystės paslaugas. Kiekviena šių alternatyvų bus aptarta paeiliui.

Faktiškai banko filialas gali teikti visas paslaugas kaip ir centrinė jo būstinė, jei tvirtai laikysis šalies šeimininkės įstatymų. Dėl esamų santykių tarp filialo ir centrinės būstinės, filialas taip pat privalo laikytis centrinės būstinės šalies įstatymų. Didelių bankų filialai yra populiarūs jau nuo tada, kai jų vardai paplito tarptautiniu lygiu ir jie gali prasiskverbti į skirtingas geografines vietas. Jie yra patogūs tarptautinių korporacijų dukterinėms bendrovėms, kurioms gali prireikti ryšių su vietiniais bankais.

Pagal 1978 m. Tarptautinęs Bankininkystęs Įstatymą, Edge įstatymo korporacijoms yra suteiktas didesnis lankstumas aptarnaujant tarptautines transakcijas.

  • MS PowerPoint 75 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (1112 žodžiai)
  • Universitetas
  • Martin
  • Tarptautinė finansų rinka ir tarptautinė bankininkystė
    10 - 3 balsai (-ų)
Tarptautinė finansų rinka ir tarptautinė bankininkystė. (2018 m. Sausio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautine-finansu-rinka-ir-tarptautine-bankininkyste.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 27 d. 01:04
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema