Tarptautinė komunikacija


Pristatymo metodai. Įvadas. Komunikacija. Kultūra. Tarpkultūrinė komunikacija. Tarporganizacinio komunikacijos procesų efektyvumui įtakos turi. Kiti veiksniai įtakojantys komunikaciją. Tarpkultūriniai barjerai. Įvairių tautų atstovams derybų metu svarbu. Susitikimai įvairiose šalyse. Informacijos šaltiniai. Geros dienos!

Problema/sprendimas Atvejų analizės Palyginimas / supriešinimas Galimybės/siūlomos priemonės.

Šiais laikais su skirtingų kultūrų atstovais susiduriame ne tik kasdieniniame gyvenime, bet ir konferencijose, dalykiniuose susitikimuose... Skirtingų kultūrų atstovai bendraudami susiduria su tarpkultūriniais barjerais. Todėl svarbu prieš svarbius susitikimus kuo daugiau sužinoti apie tą kultūrą, iš kurios kilęs jūsų pašnekovas.

Tai keitimasis informacija tarp dviejų ir daugiau žmonių, siekiant bendro supratimo. Komunikacijos terminas kildinamas iš lotyniškojo “communicatio”- pranešimas. perdavimas.

Tai dviejų ar daugiau kultūrų veiklos rezultatų keitimasis įvairių komunikacinių formų pagrindu.

Bendri kultūriniai skirtumai(kultūros istorija, menas, religija, kalba, asmeninės erdvės suvokimas...).

Organizacijos kultūriniai skirtumai (bendruomenėje dominuojantis etiketas,vertybės lemiančios darbuotojų elgesį...).

Genetika Klimatas Materialiniai ištekliai Populiacija Ekonominės sąlygos Ideologijos Skirtingas komunikacijos technologijų vystymasis.

Atlikti moksliniai tyrimai rodo , kad per įprastą pokalbį tarp dviejų žmonių informacija perduodama, priimama ir įsimenama taip:.

  • Komunikacijos Skaidrės
  • MS PowerPoint 597 KB
  • 2016 m.
  • 21 puslapis (408 žodžiai)
  • Roberta
  • Tarptautinė komunikacija
    10 - 2 balsai (-ų)
Tarptautinė komunikacija. (2014 m. Spalio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautine-komunikacija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 08:27
×