Tarptautinė logistika praktikos ataskaita


Įvadas.Organizacijos istorija ir ekonominės plėtros rezultatai. Valdymo organizacinės struktūros ir jų efektyvumas. Veiklos pobūdis ir rūšys, paslaugų asortimentas, jų kitimo tendencijos. Organizacijos išoriniai ryšiai ir jų įtaka veiklos efektyvumui. Kompanijos finansinė veikla. Apyvarta ir pardavimų pelningumas. Veiklos vienetų finansinė veikla. Investicinė ir inovacinė veikla, jos finansavimas bei efektyvumas. Veiklos vienetų investicinė ir inovacinė veikla, jos efektyvumas. IT ir HR korporacinių centrų investicinė ir inovacinė veikla, jos efektyvumas. Šešios logistikos taisyklės, vykdomos hoyer group. Individuali užduotis. Įmonės naudojimosi autsorsingo paslaugomis analizė ir ekonominė nauda. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai. Priedas. Organizacijos HOYER Group pagrindiniai finansiniai duomenys 2009 – 2013m. Priedas. Buhalterinės apskaitos autsorsingo sąskaita-faktūra (pridedama kopijaPriedas. Uab “Hoyer Baltic Expedition” darbo sutartis su studentu, kurioje numatomos elgesio normos ir kiti reikalavimai darbo vietoje (pridedama kopija


Vis spartėjant globalizacijai, sunku įsivaizduoti šių dienų pasaulį be galimybės gauti bet kokį reikiamą produktą, nesvarbu, kokiame žemyne arba šalyje jis gaunamas ar gaminamas. Štai dėl šios priežasties egzistuoja veiklos sritis, pavadinta tarptautine logistika – sritis, kur darbas niekada nenutrūksta. Dėl logistikos būtinumo šiuolaikinėje rinkoje, pasaulyje yra įkurta begalė logistikos įmonių, tačiau ne visos jos turi galimybę pervežti krovinius su specialiais reikalavimais, pavyzdžiui, skystus produktus. Viena iš pasaulio lyderių skystų krovinių transportavime yra HOYER Group, kuri siūlo bet kokių skystųjų krovinių (tame tarpe ir pavojingų) logistikos paslaugas viso pasaulio mastu ir generuoja daugiau nei 1mlrd. pajamų per metus. HOYER Group yra įsteigusi daugybę tarptautinių filialų, o vieną iš jų ir Lietuvoje, Klaipėdoje, pavadintą UAB “Hoyer Baltic Expedition”, kur ir buvo atlikta privalomoji praktika. Ši įmonė savo veiklą Lietuvoje pradėjo nuo 2001 12 11 ir sėkmingai vystosi toliau. Per praktikos atlikimo laikotarpį įmonėje buvo atliktos tokios užduotys: dokumentų archyvavimas, valdymo ataskaitos “Business Continuity Plan” rengimas, teikiama pagalba vairuotojams išlaikyti testus apie pavojingų cheminių medžiagų transportavimą į civilinius oro uostus, gaunamų sąskaitų-faktūrų registravimas į įmonės vidinę kontrolės sistemą, transportavimo įrangos techninis tikrinimas, duomenų bazės atnaujinimas su informacija apie techninę įrangos būklę, plukdomų konteinerių laiko tikrinimas bei rezervavimas, darbas su programa AS400 bei kitos specifinės užduotys.

Darbo tikslas: išanalizuoti veiklą, vykdomą UAB “Hoyer Baltic Expedition”.

Darbo uždaviniai:

Aptarti visą organizaciją ir jos aplinką;

Atskleisti organizacijos pagrindinius finansinės ir investicinės veiklos pasiekimus;

Pateikti šešias logistikos taisykles, kurių laikomasi organizacijoje;

Atlikti įmonės naudojimosi autsorsingo paslaugomis analizę ir įvertinti ekonominę naudą.

HOYER – šeimos kompanija, kuri egzistuoja jau beveik 70 metų. Pelno siekiančios įmonės vadovybės rūpinimasis aplinkos tausojimu bei darbuotojais buvo ir vis dar tebėra pagrindinis valdymo filosofijos elementas – filosofijos, kuri padarė HOYER tokia sėkminga, dabartinio dydžio kompanija.

Tam, kad būtų lengviau suprasti HOYER kompanijos istoriją ir ekonominės plėtros rezultatus, toliau pateiksiu lentelę su esminiais įvykiais, kurie turėjo įtakos įmonės vystymuisi.

Walter Hoyer įkūrė kompaniją „Bruno Hoyer Internationale Fachspedition“. Įmonės pavadinimas buvo perimtas iš tėvo Bruno Hoyer, kuris valdė didmeninę pieno kompaniją Hamburge jau nuo 1922m.

Kompanija įsigijo savo pirmąją transporto priemonę už 22 791,20 Vokietijos markių. Pristatymo laikas buvo 3 dienos.

Paskelbdama HOYER darnaus vystymosi ataskaitą, kompanija pirmą kartą paviešino savo pagrindinius duomenis apie tvarumą bei ekonominį efektyvumą.

HOYER Group egzistuoja pagrindinės 3 valdymo organizacinės struktūros, t.y. šeima (akcininkai), Vykdomoji Valdžia ir Patariamoji Taryba. Aptarsiu kiekvieną iš jų smulkiau, nurodydamas jų sudėtį, pasiekimus, tarpusavio ryšį, pagrindines užduotis ir tikslus.

2013m. visi HOYER Group akcininkų veiksmai buvo paremti tuo, kas suformavo Walter Hoyer sėkmės pamatą, t.y. asmeniniu atsakomybės jausmu už kompaniją ir jos darbuotojus. Kompanijos įkūrėjo gyvenimo darbas buvo perduotas jo 4 vaikams bei 12 anūkų, kurie visi tapo papildomais kompanijos akcininkais 2013m. Visi kartu jie yra įsipareigoję atlikti įmonės misiją – užtikrinti HOYER Group, kaip sėkmingai šeimos valdomos kompanijos, tolimesnę veiklą. Šeimos konstitucijoje įtvirtintos elgesio normos nustato dabartinius ir ateities visų akcininkų, kuriems ypač svarbus tradicinio šeimos verslo vidinis ir išorinis ryšys, veiksmus. Be to, kad kompanijoje laikomasi tradicinių vertybių, šeima taip pat ypatingą dėmesį skiria novatoriškoms idėjoms. Šeimos nariai sugeba sujungti šiuos abu svarbius elementus dėl savo atsidavimo kompanijai ir logistikai – dvigubai varančiai jėgai, kuria dalijamasi su Vykdomąja Valdyba, Patarėjų Taryba ir darbuotojais.

Nepaisant rinkoje vyraujančių sudėtingų sąlygų, kompanija per 2013m. sugebėjo padidinti savo apyvartą ir pelną. Abu ne iš Hoyer šeimos kilę vadovai – Ortwin Nast (generalinis direktorius) ir Gerd Peters (finansų direktorius) – valdo kompaniją orientuodamiesi į akcininkų vertybių sistemą bei ilgalaikę ir nuolat siekiamą strategiją. Jų tikslas yra maksimaliai padidinti klientui teikiamą vertę ir toliau plėsti HOYER Group tvirtą poziciją rinkoje, o kalbant apie santykius su klientais ir darbuotojais, patikimumas yra pats ryškiausias Vykdomosios Valdžios bruožas. Jiems socialinė atsakomybė už kompanijos darbuotojus yra ypač svarbi, kadangi sėkmė - ne atsitiktinumas ir gali būti realizuota tik su motyvuotų darbuotojų pagalba. Galų gale, svarbiausia yra ne trumpalaikė finansinė sėkmė, tačiau vertė, kuri pasiekiama ilguoju laikotarpiu, kartu išsaugojant kompanijos kultūrą.

  • Microsoft Word 147 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 33 puslapiai (7413 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jakas1214
  • Tarptautinė logistika praktikos ataskaita
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Tarptautinė logistika praktikos ataskaita. (2015 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautine-logistika-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 10:35
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo