Tarptautinė prekyba pristatymas


Traptautinė prekyba. Lenkija. Įvadas Lenkijos ekonomika Lenkijos prekyba. Įvadas. Tarptautinė prekyba (international trade) – tai pardavimas ir pirkimas. Eksportas yra svarbi tarptautinės prekybos dalis. Lenkijos ekonomika. Lenkijos ekonomika yra didžiausia Centrinėje ir Rytų Europoje iš visų Europos Sąjungos valstybių. 2012 m. Lenkijos ekonomika paaugo 2 proc. Lenkijos prekyba. Pagrindinės pramonės šakos. Elektronika Transporto priemonės ir įranga Laivai Inžinerijos produktai Apdirbtas maistas Gėrimai Stiklas. Eksportuojama produkcija. Mašinos ir įranga Tekstilė. Importuojama produkcija. Mašinos ir įranga Degalai ir mineralai Chemikalai Tekstilės gaminiai Metalai Žemės ūkio produkcija. Eksporto kryptys. Vokietija Italija Prancūzija Turkija Vengrija Bulgarija. Lenkija yra viena iš svarbiausių Lietuvos prekybos partnerių - prekybos apimtys tarp šalių 2012 m. Lietuviškos kilmės prekių eksportas 2012 m. Perspektyviausi sektoriai lietuviškos kilmės prekių ir paslaugų eksportui į Lenkiją yra šie gyvi gyvūnai. Tarptautinės prekybos nauda. Konkurencija Pagamintų produktų gausumas ir įvairovė Masto ekonomija Lyginamasis pranašumas.

Įvadas Lenkijos ekonomika Lenkijos prekyba. Pagrindinės pramonės šakos Eksportuojama produkcija Importuojama produkcija Eksporto kryptys Importo kryptys Tarptautinės prekybos nauda.

Vokietija Italija Vengrija Rusija Prancūzija Turkija Austrija Kazachstanas Kinija.

Konkurencija Pagamintų produktų gausumas ir įvairovė Masto ekonomija Lyginamasis pranašumas.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 128 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (692 žodžiai)
  • Kolegija
  • Natalija
  • Tarptautinė prekyba pristatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Tarptautinė prekyba pristatymas. (2014 m. Spalio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautine-prekyba-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 20:28
×