Tarptautinės civilinės aviacijos konvencija


Įvadas. Atsiradimo priežastys ir tolimesnis vystymasis. Tarptautinė civilinės aviacijos konvencija. Icao. Icao tikslai ir veikla. Konvencijos bendrieji principai. Skrydis virš susitariančiosios valstybės teritorijos. Oro eismo ir skrydžių taisyklės. Oro susisiekimo gerinimo priemonės. Orlaivyje esantys dokumentai. Tarptautiniai standartai ir procedūros. Išvados. Literatūros sąrašas.

Oro transportas po antrojo pasalinio karo sparčiai vystėsi ir buvo pripažintas svarbia transporto priemone, o šiuo metu jis taip apt užima svarbią vietą kiekvienos šalies ūkio sistemoje. Civilinės aviacijos oro transportas naudojamas ne tik transportuoti keleivius, gabenti krovinius, bet ir vykdyti gelbėjimo operacijas dažnai kertant kitų valstybių sienas ir taip patenkant į jų teritorijų oro erdves. Norint išvengti, kad nebūtų tuo piknaudžiaujama bei būtų išsaugotas pasaulio tautų ir žmonių tarpusavio supratimas ir draugystė, atsirado poreikis koordinuoti tarptautinę civilinės aviacijos veiklą, reikėjo tam tikrų bendrų principų ir priemonių, todėl 1944 m. gruodžio 7 d. Čikagoje buvo pasirašyta tarptautinės civilinės aviacijos konvencija. Taigi šiame darbe bus apžvelgiamos tarptautinės civilinės aviacijos konvencijos atsiradimas, aptariamos jos nuostatos ir jų reikšmė valstybėms, kas nustato tarptautines normas bei kordinuoja aviacijos vystymą.

  • Transportas Referatas
  • Microsoft Word 55 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (3433 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marius
  • Tarptautinės civilinės aviacijos konvencija
    10 - 4 balsai (-ų)
Tarptautinės civilinės aviacijos konvencija. (2014 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautines-civilines-aviacijos-konvencija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 23:42
×