Tarptautinės ekonomikos referatas


Latvija. Bendra informacija. Istorija. Eksportas. Importas. Didžiausios įmonės. Pagrindinės ūkio šakos. Turizmas. Pietų Korėja. Bendra informacija. Istorija. Eksportas. Importas. Didžiausios įmonės. Pagrindinės ūkio šakos. Turizmas. Šalių ekonominiai rodikliai. BVP vienam žmogui kitimas 2005 m. – 2015 m. Infliacija. Nedarbo lygis. Literatūros sąrašas.


UAB "Lielzeltiņi" yra viena iš pirmaujančių vietos paukštienos gamintojų ir perdirbėjų Baltijos šalyse. Įmonė įsikūrusi netoli Bauskės.

Šioje įmonėje naudojami mėsos produktai pagal "Bauska" vištieną ir gaminama naudojant tik aukščiausios kokybės savo veisiami broilerių mėsa. Įmonė dirba jau 20 metų ir ji nuolat investuoja į savo technologijų plėtrą bei kuriamus produktus. Ši įmonė gali būti laikoma kokybės Europoje pavyzdys.

Jau 20 metų UAB "LRS Musa" yra viena iš pirmaujančių gamintojų kombinuotais pašarais, kurie nuolat užima savo vietą Latvijos rinkoje. UAB "LRS Musa" siūlo įvairių tipų kombinuotus pašarus, taip pat žaliavas, papildančius (koncentratus) ir pilnus mineralinių pašarų paruošimus kiaulėms, galvijams, avims ir ožkoms.

Pašarų gamybos įmonė, užsiimanti grūdų išankstiniu apdorojimu, laikymu, pašarų gamyba ir jų pardavimo. Be to savarankiškai pagamintus pašarus, bendrovė siūlo ūkininkams taip pat importuoti produktus iš didžiausio Vokietijos kooperatyvo "AGRAVIS Raiffeisen AG", taip pat pašarų saugojimo bokštus, mėšlides, pašarų maišytuvus. [6]

Plotas ~ 100,2 tūkst. km² (~ 1,5 karto didesnis, nei Lietuvos plotas)

Pietų Korėjos piniginiai vienetai – Pietų Korėjos vonas (KRW).

  • Microsoft Word 74 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2236 žodžiai)
  • Universitetas
  • Solveiga
  • Tarptautinės ekonomikos referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Tarptautinės ekonomikos referatas. (2017 m. Liepos 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautines-ekonomikos-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 24 d. 22:23
×