Tarptautinės ekonominės organizacijos ir Lietuvos dalyvavimas jose referatas


Iliustracijų sąrašas. Įvadas. Organizacijų kūrimosi pradžia. Tarprautinės ekonominės organizacijos. Europos sąjunga (ES). Lietuvos dalyvavimas ES. Jungtinės tautos organizacija (JTO). Lietuvos dalyvavimas JTO. Pasaulio prekybos organizacija (PPO). Lietuvos dalyvavimas PPO. Europos ekonominė ir pinigų sąjunga (EPS). Lietuvos dalyvavimas Europos ekonominės ir pinigų sąjungos veikloje. Tarptautinė ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija. Lietuvos dalyvavimas EBPO. Tarptautinės organizacijos. Apibendrinimas. Informacijos šaltiniai.


Tikslas- išanalizuoti susistemintą informaciją apie Tarptautines ekonomines organizacijas. Išsiaiškinti , kokiose organizacijose dalyvauja Lietuva.

Kiekvienais metais besivystančioms šalims JTO teikia finansinę paramą. Taip pat JTO bei kitos 30 tarptautinių organizacijų paruošia ir įgyvendina įvairių žemės ūkio, pramonės, švietimo ir mokslo apsaugos projektų.

Ekonominė ir pinigų sąjunga užtikrina kainų stabilumą. Taip pat padeda ekonominiam augimui, nes sutelkti šalių ekonomiką ir rinkas europiniu lygmeniu yra daug naudingiau. Dėl to atsiranda bendra sistema, padedanti siekti didesnio vidaus veiksmingumo, konkurencingumo bei ekonomikos tvirtumo.

  • Microsoft Word 267 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1670 žodžiai)
  • Kolegija
  • Deimantė
  • Tarptautinės ekonominės organizacijos ir Lietuvos dalyvavimas jose referatas
    9 - 1 balsai (-ų)
Tarptautinės ekonominės organizacijos ir Lietuvos dalyvavimas jose referatas. (2017 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautines-ekonomines-organizacijos-ir-lietuvos-dalyvavimas-jose-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 14:40
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo