Tarptautinės logistikos komunikacijų sistemos savarankiškas darbas


Vilniaus kolegijos. Tarptautinės logistikos komunikacijų sistemos. Savarankiškas darbas. Komunikacinių sistemų reikalavimai. Darbo problema. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai.

Materialiųjų ir su jais susijusių srautų organizavimas tarptautinės logistikoje srityje yra neatsiejamas nuo informacijos ir komunikacinių sistemų naudojimo. Naudojant informacines technologijas sprendžiamas atsargų ir užsakymų valdymo uždavinys. Komunikacinės sistemos, būdamos informacijos priėmimo, apdorojimo ir išsiuntimo centru, gali pateikti skaičiuoti statistinius duomenis bei prognozes, kurios gali būti apskaičiuotos įvairiausiais metodais. Veiksmingos ir patikimos informacijos organizavimas įmonėje — darbo sėkmės garantas, dėl to informacijos ir komunikacijų procesų įtraukimas į logistiką tampa vis svarbesnis. Visose tarpautinėse įmonėse esą dideli informacijos srautai su skirtingais parametrais, dėl šios priežasties yra reikalingos informacijų ir komunikacijų sistemos, galinčios efektyviai ir mažesnėm išlaidom perduoti neiškreiptą informaciją iš vienos vietos į kitą. Komunikacijos sistemos leidžia įmonei greitai gauti tikslią informaciją, pasikeisti duomenimis, bei padeda firmai pagerinti visą planavimo procesą. Efektyvus, patikimas ir greitas keitimasis informacija daro didesnę įtaką logistikos paslaugų tiekėjui ir prekių gamintojų konkurencingumui. Garantuotas bei greitas informacijos srautas leidžia operatyviai reaguoti į rinkos pokyčius. Šios technologijos yra sudėtinė materialių logistikos priemonių dalis. Todėl jų techninis lygis privalo užtikrinti greitą ir sklandų informacijos perdavimą. Tik tokiu atveju visi rinkos dalyviai bus aprūpinti reikiama informacija pagal šiuolaikinius reikalavimus. Net ir nesudėtingos informacijos ir komunikacijos sistemos padeda pasiekti akivaizdžių rezultatų.

  • Logistika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 75 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1252 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vestina
  • Tarptautinės logistikos komunikacijų sistemos savarankiškas darbas
    10 - 9 balsai (-ų)
Tarptautinės logistikos komunikacijų sistemos savarankiškas darbas. (2015 m. Rugsėjo 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautines-logistikos-komunikaciju-sistemos-savarankiskas-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 04:44
×