Tarptautinės prekybos eksporto organizavimo praktinė užduotis


Tarptautinės prekybos eksporto organizavimo praktinė užduotis. Užduoties tikslas. Įmonės pristatymas. Ši įmonė užsiima. Užmezgusi ryšius. Kaip vykdomas užsienio užsakymų priėmimas ir analizė. Pasirinktos prekių grupės techninės , sudėties charakteristikos. Kokie Lietuvos , užsienio šalių įstatymai ir kaip jie reguliuoja nagrinėjamos įmonės eksporto importo veiklą importas. Konkurencinė aplinka. eksporto veiklos ssgg. Stiprybės silpnybės galimybės. Dideli užsakymai. Produkcija ne visada pristatoma laiku. Galimi nauji partneriai. Dideli pervežimai. Daug kitų konkurentų. Naujos įdiegtos technologijos pagerins produkcijos kokybę ir padidins kiekį. Daug bendradarbiautųjų. Daug išlaidų. Daugiau naujų darbuotojų įmonėje sumažins trikdžius pristatant produkciją. Didelis asortimentas. Kokybiška produkcija. Išteklių neturėjimas naujai produkcijai gaminti. Kokios strategijos laikosi nagrinėjamos įmonės pagrindiniai konkurentai. Kokia prognozuojama pardavimo apimtis , pelnas , kokios mėnesio pusmečio , ketvirčio eksporto importo apimtys. Kaip užsienio rinka atitinka įmonės tikslus. Kokios produkcijos pardavimų skatinimo priemonės taikomos įmonės eksporto rinkoje pardavimų skatinimo priemonės. kokie dokumentai , it sistemos naudojami įmonėje valdant eksporto importo veiklą. Apibūdinkite išteklių reikalavimus įmonei vykdant eksporto importo veiklą.


Kokie Lietuvos, užsienio šalių įstatymai ir kaip jie reguliuoja UAB „Germanika“ nagrinėjamos įmonės eksporto (importo) veiklą?

Kokia konkurencinė aplinka? Eksporto (importo) veiklos SSGG.

Kokios strategijos laikosi nagrinėjamos įmonės pagrindiniai konkurentai?

Kokia prognozuojama pardavimo apimtis, pelnas, kokios mėnesio (pusmečio, ketvirčio) eksporto (importo) apimtys?

Kaip užsienio rinka atitinka įmonės tikslus?

Kokios produkcijos pardavimų skatinimo priemonės taikomos įmonės eksporto rinkoje?

Kokios pagrindinės logistikos funkcijos atliekamos nagrinėjamoje įmonėje ir kaip kontroliuojamas prekių, gaminių ar paslaugų pristatymas vartotojams, pirkėjams?

Kokie dokumentai , IT sistemos naudojami įmonėje valdant eksporto (importo) veiklą?

Apibūdinkite išteklių reikalavimus įmonei vykdant eksporto (importo) veiklą.

Objektas: įmonė, kurioje vykdoma bent viena tarptautinės prekybos organizavimo veiklų, gamybinė, prekybinė ar paslaugų įmonė.

UAB „Germanika“ priklauso SBA grupei – tai viena didžiausių verslo grupių Lietuvoje. UAB „Lauriana“ įmonė dirba jau nuo 2005 metų ir bendradarbiauja su „IKEA“, „Conforama“, „Germania“ bei „Klaipėdos baldai“. Įmonė „Germanika“ yra užmezgusi ryšius su tarptautiniu prekybos tinklu „Ikea“, tai jai padėjo susigrąžinti į naują įrangą investuotas lėšas ir padeda įsitvirtinti Europos rinkoje – kasmet eksportuoja apie 1,7 mln. vienetų korpusinių baldų.

4.KOKIE LIETUVOS, UŽSIENIO ŠALIŲ ĮSTATYMAI IR KAIP JIE REGULIUOJA NAGRINĖJAMOS ĮMONĖS EKSPORTO (IMPORTO) VEIKLĄ?

UAB „Germanika“ vadovai bei likęs personalas yra atsakingi, jog jų eksportuojama produkcija atitiktų reikalavimus, jog būtų pristatyta laiku ir nekenktų aplinkai. Ši įmonė skiria savo dėmesį gaminamos produkcijos kokybei, jai svarbu, jog būtų išlaikomas geras įmonės įvaizdis bei nekristų pardavimai.

UAB „Germanika“ konkurentai, kuriuos pripažįsta ir pati įmonė, tai Šilutės Baldai, bet tam, jog konkurentai būtų įveikti stengiamasi savo klientams pasiūlyti geriausią pasirinkimą konkurencinėje aplinkoje, šiuo atveju UAB „Germanika“ yra pranašesnė už savo konkurentus šiais aspektais:

Įmonės tikslas – efektyviai, kokybiškai ir saugiai gaminti baldus, patenkinant pačių reikliausių klientų poreikius. Tausoti aplinką, būti konkurencingais kompanijoje ir rinkoje. UAB „Germanika“ stengiasi su užsienio rinka bendradarbiauti, todėl ši įmonė jai siūlo kokybišką produkciją už nedidele kainą. Kainą, kuri būtų prieinama daugiau klientų, manoma, jog tik taip gali išaugti šios įmonės prekių paklausa, o tai reikš pelną.

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2042 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laura
  • Tarptautinės prekybos eksporto organizavimo praktinė užduotis
    10 - 2 balsai (-ų)
Tarptautinės prekybos eksporto organizavimo praktinė užduotis. (2016 m. Birželio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautines-prekybos-eksporto-organizavimo-praktine-uzduotis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 16:12
×