Tarptautinės valiutos fondas


Įvadas. Tarptautinio valiutos fondas. Istorija. Tarptautinio valiutos fondo tikslai ir funkcijos. Generalinis direktorius pareigos ir atrankos. Dabartinė valdymo grupė. Organizacinė struktūra. Kaip TVF remia pasaulio ekonomikos stabilumą. TVF kvotos. Specialioji skolinimosi teisė. Auksas. Išvados. Naudota literatūra.

Generalinis direktorius turi būti veiklos personalo fondo vadovu, laikantis bendros kontrolės jis turi būti atsakingas už Fondo darbuotojų organizavimą, skyrimą ir atleidimą. "

TVF Vykdomoji taryba yra atsakinga už atranką generalinio direktoriaus . Bet koks vykdomasis direktorius gali pateikti kandidatūrą į generalinio direktoriaus pareigas. Kai paskiriamas daugiau nei vienas kandidatas, taip buvo pastaraisiais metais, Vykdomosios valdybos tikslas - pasiekti sprendimą bendru sutarimu.

Generalinis direktorius, Christine Lagarde , Prancūzijos pilietė, įstojo į TVF 2011 m. liepos mėn. Prieš atvykdama į TVF, ji buvo Prancūzijos ekonomikos, finansų ir pramonės ministre.

Pirmasis generalinio direktoriaus pavaduotojas, Jonas Lipsky , Amerikos pilietis, buvo pirmuoju generalinio direktoriaus pavaduotoju nuo 2006 m. rugsėjo mėn. Prieš atvykdamas į TVF, jis dirbo investicijų banke "JPMorgan”.

Naoyuki Shinohara , Japonijos pilietis, įstojo į TVF, kaip generalinio direktoriaus pavaduotojas 2010 m. kovo mėn . Anksčiau jis buvo Japonijos Finansų Tarptautinių reikalų ministro pavaduotojas.

Nemat Shafik iš Egipto, tapo generalinio direktoriaus pavaduotoja 2011 balandį. Anksčiau ji dirbo Jungtinės Karalystės Tarptautinės plėtros departamente (DFID), Pasaulio banke ir Tarptautinėje finansų korporacijoje.

Min Zhu , Kinijos pilietis, prisijungė prie TVF kaip Specialusis generalinio direktoriaus pavaduotojas 2010 m. gegužės mėn. 2011 m. liepos 26 d., jis tapo generalinio direktoriaus pavaduotojas. Prieš atvykdamas į TVF Min Zhu buvo Kinijos Liaudies banko valdytojo pavaduotojas ir dirbo Pasaulio banke.

Davidas Lipton , Amerikos pilietis, įstojo į TVF, 2011 m. liepos 26 d. kaip generalinio direktoriaus specialusis patarėjas. Prieš prisijungdamas prie fondo, Lipton tarnavo JAV Nacionalinės ekonomikos taryboje kaip specialusis Prezidento patarėjas ir JAV Nacionalinio saugumo tarybos prie Baltųjų rūmų Tarptautinių ekonominių reikalų vyresnysis direktorius.

Įnašai pagal kvotas yra svarbiausias TVF finansinių resursų šaltinis. Kiekvienai atskirai šaliai kvota yra nustatoma pagal šalies padėtį pasaulio ekonomikoje. Šalies – narės kvota nurodo jos maksimalų finansinės atsakomybės lygi prieš TVF.

Įstojant į TVF, valstybė gauna kvotą kurį yra tame pačiame diapazone kaip ir šalių – narių su panašiu teritorijos dydžiu ir palyginamomis ekonominėmis charakteristikomis.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 94 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (2052 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ivona
  • Tarptautinės valiutos fondas
    10 - 9 balsai (-ų)
Tarptautinės valiutos fondas. (2015 m. Spalio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautines-valiutos-fondas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 17:05
×