Tarptautiniai ekonominiai santykiai Pasaulio ekonomikos forumas


Tarptautiniai ekonominiai santykiai. PEF – Pasaulio ekonomikos forumas. Pasaulio ekonomikos forumas Davose. Pef forumo devizas. PEF 2020 - Jubiliejinis susitikimas. Ir 2019 metų PEF forumo temos. Pagrindinės PEF susitikimo 2020 temos. Lietuvos dalyvavymas PEF. PEF pradeda nykti? Nuorodos į panaudotus informacijos šaltinius.


Atvejo analizė Pasaulio ekonomikos forumas 2020 Mitai ar tikrovė? Pef pradeda nykti.

Pasaulio ekonomikos forumas yra tarptautinė viešojo ir privataus bendradarbiavimo organizacija. Forumas įtraukia svarbiausius politinius, verslo, kultūros ir kitus visuomenės lyderius formuodamas pasaulines, regionines ir pramonės darbotvarkes. Jis buvo įkurtas 1971 m. Kaip ne pelno fondas, o jo būstinė yra Ženevoje, Šveicarijoje. Ji yra nepriklausoma, nešališka ir nesiejama su jokiais ypatingais interesais. Forumas visomis jėgomis stengiasi parodyti, kad verslumas yra visuotinis visuomenės interesas, laikantis aukščiausių valdymo standartų. Moralinis ir intelektinis vientisumas yra viso to, kas tai daro, pagrindas. (weforum.org).

Kasmet sausio pabaigoje tūkstančiai įtakingiausių pasaulio žmonių atvyksta į Šveicariją penkias dienas padiskutuoti debatuose. Šis susitikimas, vadinamas Pasaulio ekonomikos forumu, kurio metu aptariami patys svarbiausi pasauliniai klausimai ir problemos, įskaitant globalinius humanitarinius ir aplinkosaugos klausimus. Į forumą susirenka valstybių ir centrinių bankų vadovai, finansų ministrai ir verslo atstovai iš daugiau nei 90 pasaulio šalių. (delfi.lt) Nors pasaulyje pirmaujančių įmonių vykdantieji direktoriai ir sudaro didžiausią Pasaulio ekonominio forumo lankytojų dalį, bėgant metams prie jų prisijungė religiniai lyderiai, mokslininkai, politikai, menininkai, akademikai, visuomenės veikėjai, žurnalistai ir nevyriausybinių organizacijų vadovai iš viso pasaulio. Šie naujieji suvažiavimo dalyviai dabar sudaro apie pusę visų atvykstančiųjų į Davosą. (technologijos.lt).

  • MS PowerPoint 447 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (760 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simona
  • Tarptautiniai ekonominiai santykiai Pasaulio ekonomikos forumas
    10 - 1 balsai (-ų)
Tarptautiniai ekonominiai santykiai Pasaulio ekonomikos forumas. (2020 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautiniai-ekonominiai-santykiai-pasaulio-ekonomikos-forumas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 09:09
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo