Tarptautiniai krovinių gabenimai automobilių transportu


Įvadas. Transportas logistikos sistemoje. Kelių transportas. Krovinių gabėnimo automobiliu privalumai. Krovinių gabėnimo automobiliu trūkumai. Krovininiai automobiliai. Krovinių gabenimų automobiliu keliais rūšys ir kliūtys. Tarpiniai gabenimai. Linijiniai gabenimai. Krovinių gabenimo ir pristatymo kliūtys. Tarptautinių krovinių gabenimo automoboliu transportu ekipažų darvo tvarka. Leidymai. Tarptautinių gavenimų teisinės normos ir dokumentai. Transporto veiklos teisinis reguliavimas. Tarptautinių krovinių gabenimų automobilių transportu dokumentai. Šiandieninė Lietuvos tarptautinių krovinių gabenimo transporto rinka Ir jos ateities prignozės. Išvados. Cituotos ir naudojamos literatūros sarašas. Priedas.

Tik nedaugelis tiriamų sričių turi rokios įtakos visuomenės gyvenimo lygiui kaip logistika. Tiesiogiai ar netiesiogiai logistika yra susijusi su beveik kiekviena gyvenimo sfera.

Logistinių valdymo sistemų kūrimo praktiką parodė, kad dabartiniu metu gamybos ir įmonių valdymo logistinius principus galima vertinti kaip vieną iš svarbiausių įmonių plėtros krypčių turint tikslą sustiprinti darbo , materialinių, piniginių ir energetinių išteklių ekonomiją, padidinti įvairių lygmenų valdymo efektyvumą, garantuoti reikiamą vartotojų aptarnavimo kokybę. (Eidukaitienė V. Logistika Paskaitų konspektas Marijampolė 2006) Taigi trumpai sakant galima pasakyti ,kad bendras logistikos uždavinys yra palaikyti optimalų klientų aptarnavimo lygį mažiausiomis bendrosiomis išlaidomis.

  • Microsoft Word 47 KB
  • 2014 m.
  • 22 puslapiai (5494 žodžiai)
  • Universitetas
  • Justina
  • Tarptautiniai krovinių gabenimai automobilių transportu
    9 - 1 balsai (-ų)
Tarptautiniai krovinių gabenimai automobilių transportu. (2014 m. Spalio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautiniai-kroviniu-gabenimai-automobiliu-transportu.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 29 d. 13:32
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo