Tarptautiniai pervežimai Kroviniu vezimu organizavimas keliu transportu


Tarptautiniai pervezimai kursinis. Marsrutu analize pervezimuose. Transporto vadybininkas, tarptautiniu kroviniu pervežimas keliu. 1.tarptautinių pervežimų organizavimas.

Uab „vežys“ krovinių vežimų organizavimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais. Įvadas. Bendra įmonės charakteristika. Nuosavybės forma ir valdymo struktūra. Personalas. Veiklos licencijavimas ir reglamentavimas. Įmonės veiklos sritys. Marketingas. Kokybės valdymas ir kontrolė. Išorinė aplinka. Konkurentai. Partneriai. Klientai. Įmonės ssgg analizė. Krovinių vežimų organizavimas. Tarptautinės krovinių vežimą reglamentuojančios konvencijos. Transporto priemonių parko sudarymas. Transporto priemonių skaičiaus nustatymas. Transporto priemonių parinkimas. Aptarnaujami maršrutai. Užsakymų priėmimas ir krovinių vežimo sutarties sudarymas bei vykdymas. Dokumentai. Krovinio. Vairuotojo. Transporto priemonės. Krovinių įpakavimo, markiravimo ar kiti specifiniai jų vežimo reikalavimai. Vairuotojo darbo ir poilsio laikas. Reisų pajamų ir išlaidų pagal atskirus maršrutus skaičiavimas. Per kalendorinius metus atliktų krovinių vežimų finansinis rezultatų paskaičiavimas. Išvados. Literatūros šaltiniai.

Įvykužius visus projekto punktus pastebėjau, kad nors Maršrutas Lietuva – Graikija – Lietuva yra žymiai ilgesnis už maršrutą Lietuva – Helsinkis – Lietuva, bet vežimo savikaina yra žymiai didesnė į Helsinkį. Vežimo kainą labai iškelia kelto bilietas. Kad išvengti kėlimosi keltu, būtų galima planuoti alternatyvų maršrutą per Rusiją, bet tada automatiškai padidėtų reiso trukmė.

Kitas mano pastebėjimas, kad gyžti iš reiso „tuščiam“ visiškai nepelninga. Žūt būt reikia ieškoti krivinio, kurį galėtum parsivežti atgal. Tai yra žymiai lengviau kai turi partnerių, todėl mano pasiūlymas šiuo aspektu būtų turėti kuo daugiau partnerių ir palaikyti su jais ryšį.

  • Microsoft Word 221 KB
  • 2013 m.
  • 27 puslapiai (4433 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ainis
  • Tarptautiniai pervežimai Kroviniu vezimu organizavimas keliu transportu
    10 - 1 balsai (-ų)
Tarptautiniai pervežimai Kroviniu vezimu organizavimas keliu transportu. (2013 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautiniai-pervezimai-kroviniu-vezimu-organizavimas-keliu-transportu.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 14 d. 19:02
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo