Tarptautiniai pervežimai skaidrės


Pakruojo ,,Atžalyno” gimnazija. Kas yra tarptautiniai pervežimai? Tarptautinių pervežimų istorija. Pervežimai nuo senovės iki dabar. Krovinių rūšys. Vilkikų rūšys. Tentai. Cisternos. Šaldytuvai. Ko reikia norint būti tolimųjų reisų vairuotoju? Atlyginimo dydis. Interviu. Šaltiniai.

Tikslas Surinkti informaciją apie tarptautinius pervežimus. Uždaviniai Rinkti informaciją apie tarptautinių pervežimų istorija; Pasidomėti apie šios specialybės asmens savybes; Paimti interviu iš šios specialybės atstovo; Padaryti skaidres; Pristatyti projektą.

Tarptautiniai pervežimai yra įvairių prekių pervežimai/mainai į kitas šalis. Daugelis Lietuvos įmonių renkasi pervežimus į Rusiją, Vokietiją, Prancūziją, jei veža įvairią techniką. Jei vežami maisto produktai, dažnai važiuojama į Ispaniją, Italiją, Rusiją. Lietuvoje nėra labai populiarūs pervežimai kai reikia persikelti keltu, pvz.: į Angliją.

Tarptautiniai pervežimai yra viena seniausių profesijų. Jau senų senovėje po įvairias šalis pirkliai ir pardavėjai su vežimais keliaudavo į kitas šalis parduoti savo prekes ir pirkti kitas, kurias savo šalyje perparduodavo. Laikams tobulėjant, tobulėjo ir pervežimų technika, nuo pernešimų pėsčiomis iki vežimo su vežimais, nuo vežimų iki automobilių, nuo automobilių iki furgonų, liaudyje tiesiog vadinamų ,,furomis”. Taip pat prie pervežimų galima priskirti prekių gabenimus lėktuvais, traukiniais.

Kroviniai, kuriems nereikalingas temperatūros palaikymo rėžimas Šaldyti kroviniai Birūs, skysti kroviniai Automobiliai: Lengvieji automobiliai Mikroautobusai Visureigiai Gyvūnai.

Vieni mėgstamiausių Mercedes- Benz vilkikai. Taip pat Volvo Daf Iveco Renault Scania.

Tentas, tai puspriekabė iš išorės apdengta labai tvirta medžiaga tentu, telpa 34 euro padėklai, svoris iki 24t.

  • Verslas Skaidrės
  • MS PowerPoint 1040 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (602 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Erikaaaa
  • Tarptautiniai pervežimai skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Tarptautiniai pervežimai skaidrės. (2016 m. Sausio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautiniai-pervezimai-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 10:17
×