Tarptautinio bendravimo protokolas skaidrės


Klaipėdos valstybinės kolegijos. Diplomatinis personalas. Tarptautinė korespondencija. Tarptautinių vizitų vadyba. Užsieniečių delegacijos vizito programa. Garbingiausių svečių sutikimas. Garbingų svečių susodinimas. Priėmimų rūšys ir ypatumai. Furšetas ir kokteilis. Vizitinės ir stalo kortelės. Priėmimų apranga. Kartojimo ir kontroliniai klausimai. Išvardinti multinacionalines kompanijas Lietuvoje. Kokios yra verslo aplinkos, marketingo, socialinių nuostatų įtaka verslo sėkmei? Kokios problemos kyla tarpkultūriniame bendravime? Kokie pagrindiniai tarptautinės korespondencijos reikalavimai? Kokios pagrindinės tarptautinių vizitų rūšys? Kuo skiriasi dieniniai ir vakariniai priėmimai (laikas, trukmė, apranga). Literatūros sąrašas.


Diplomatinėje atstovybėje dar gali būti: patarėjas; pirmasis sekretorius; antrasis sekretorius; trečiasis sekretorius; generalinis konsulas; konsulas; atašė: karo atašė (patarėjai karo klausimais); specialieji atašė (specialistai, kuriems pavedima tirti savo srities dalykus; spaudos atašė (tvarko šalies atstovybės spaudos ir informacijos dalykus); garbės atašė (nesantys etatiniai darbuotojai atstovybėje).

Vizitų rūšys: Tarptautiniame bendravime vizitai skirstomi į penkias grupes:1. Oficialus (kai su oficialiu vizitu lankosi valstybės vadovas);2. Darbo vizitas (tai vizitas, kurio metu verslo atstovai atvyksta į bendrovę arba išvykstą kitur konsultacijoms, nuomonių pasikeitimui, dalyvauti pasitarimuose ir pan.);3. Neoficialiuosius;4. Tranzitu (vykstant per konkrečią valstybę);5. Mandagumo vizitas (jei prieš pradedant dalykinę vizito dalį garbingas svečias apsilanko priimančioje organizacijoje, tai – mandagumo vizitas).

Išvardinti multinacionalines kompanijas Lietuvoje.

Konfliktai tarp įvairių etninių grupių ir jų kultūrų (pvz., tarp gruzinų ir osetinų, lietuvių, lenkų ir rusų); Konfliktai tarp religinių grupių (katalikų ir protestantų Šiaurės Airijoje, stačiatikių ir unitų Ukrainoje, sunitų ir šiitų islamo šalyse); Konfliktai tarp skirtingoms subkultūroms priklausančių kartų; Konfliktai tarp tradicijos ir novacijų kultūroje; Konfliktai tarp skirtingų lingvistinių bendruomenių ir jų atstovų (dėl kalbinių barjerų ir interpretacijos klaidų).

  • Etika Skaidrės
  • MS PowerPoint 204 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 30 puslapių (1952 žodžiai)
  • Kolegija
  • Modesta1996
  • Tarptautinio bendravimo protokolas skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Tarptautinio bendravimo protokolas skaidrės. (2016 m. Spalio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautinio-bendravimo-protokolas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 04:50
×