Tarptautinio verslo planas UAB „Baltic Line”


Šiaulių valstybinės kolegijos verslo ir technologijų fakulteto. Įmonės veiklos srities apžvalga. Įmonės turima įranga. Teikiamų paslaugų savikaina. Įmonės organizacinė struktūra. Pelno nuostolių ataskaitos prognozė. Grynasis pelnas sumokėjus mokesčius. Grynųjų pinigų srautai finansavimo planavimui. Visos išlaidos per metus.


UAB „Baltic Line” turi daug konkurentų, teikiančių tokias pačias paslaugas. Tačiau lanksčios paslaugų kainos bendrovei leidžia išlaikyti esamus klientus ir pritraukti naujus.

Firma skiriasi nuo kitų transporto paslaugas teikiančių bendrovių savo aukšta paslaugų kokybe. Taip stengiamasi pritraukti vis naujų klientų. Partneriškumu grįstas bendravimas su klientu leidžia pasiekti geriausių darbo rezultatų. Profesionali, kvalifikuota ir nuolatos tobulėjanti komanda užtikrina, saugumą bei punktualumą.

UAB „Baltic Line” teikia tokias paslaugas: vietiniai pervežimai po Lietuva, tarptautiniai pervežimai Europoje, pervežimai į/iš Rusija ir NVS šalis, prekių pristatymas į namus, sandėliavimas, muitinės paslaugos.

UAB „Baltic Line ” automobilių transporto materialinę techninę bazę sudaro gamybos priemonių visuma: 35 krovininiai automobiliai, 6 puspriekabės, ryšių bei skaičiavimo priemonės. Šiuo metu firma išsipirkinėja 10 naujų sunkvežimių, taip atnaujindama auto parką. Firma taip pat turi tris lengvuosius automobilius, kuriais darbuotojai važinėja darbo reikalais.

Šis rodiklis rodo, kad pelnas ženkliai augs tolimesniais metais. Tai parodo, kad įmonė remiantis šia ataskaitos lentele, tik bus stipresnė su kiekvienais metais ir konkurentai turėtų į tai atkreipti dėmesį.

  • Microsoft Word 760 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (1857 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ignas
  • Tarptautinio verslo planas UAB „Baltic Line”
    10 - 3 balsai (-ų)
Tarptautinio verslo planas UAB „Baltic Line” . (2017 m. Lapkričio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautinio-verslo-planas-uab-baltic-line.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 24 d. 08:46
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo