Tarptautinio verslo reikšmė


Regioniniai prekybos blokai. Tarptautinio verslo samprata. Tarptautinio verslo svarba. Tarptautinis verslas savoka. Tarptautinis verslas referatas. Tarptautinis verslas apibrėžimas. Tarptautines prekybos savokos. Tarptautinio verslo reikalingumas. Tarptautinis etiketas lietuvoje. Tarptautinis verslo planas kursinis.

Įvadas. Tarptautinio verslo samprata. Kultūra tarptautiniame versle. Tarptautinio verslo plėtra. Tarptautinio verslo ypatumai. Tarptautinės prekybos samprata. Tarptautinės prekybos nauda ir žala. Prekyba lietuvoje. Lietuvos prekyba su es. Regioniniai prekybos blokai. Tarptautinės organizacijos. Išvados. Literatūra.

Temos aktualumas. Tarptautinis verslas yra verslas, kurio veikla išeina už vienos šalies ribų. Šis abibrėžimas apima ne tik tarptautinę prekybą, bet ir besiprečiančią transportavimo, turizmo, bankininkystės, reklamos, statybos, mažmeninės prekybos, didmeninės prekybos ir masinės informacijos priemonių komunikacijos paslaugų pramonę. Lietuvos įmonės jau vykdo tarptautinio verslo operacijas, ko negalėtume pasakyti apie globalų verslą.

Tarptautinis verslas ir tarptautinė prekyba yra panašios sąvokos, bet kartu ir labai skitingos. Tarptautinė prekyba tai pirkimo ir pardavimo procesas, vykstantis įvairiose šalyse tarp pardavėjų, pirkėjų ir tarpininkų, bet lyg ir atitikmuo tarptautiniam verslui, bet yra dar vienas aspektas kas pabrėžia tarptautinį verslą, kad tai ne tik keitimasis prekėmis už šalies ribų taipogi ir paslaugomis.

Darbo tikslas ir uždaviniai. Pagrindinis šio ddarbo metodika. Analizuojant šį darbą buvo atliekama mokslinės literatūros analizė, internetinės informacijos šaltinių analizė, loginė analizė. Ši informacija buvo nuosekliai išanalizuota, apdorota ir susisteminta, tarptautinį verslą sudaro komerciniai veiksmai, išeinantys už valstybės sienų. ši sąvoka apima tarptautinį prekių, paslaugų, darbo jėgos it technologijos judėjimą; importą ir eksportą; tarpvalstybinius prekybinius susitarimus dėl intelektinių teisių; licencijų išdavimą ir frančizę; investavimą į fizinį ir finansinį turtą užsienio šalyse; susitarimus su gamintojais dėl jų prekių realizavimo užsienio rinkoje arba reeksportavimo į dar kitas užsienio šalis; pirkimą ir pardavimą užsienio šalyse; prekybos centrų ir tiekimo sistemos įkūrimą užsienio šalyse; importavimą iš vienos visos pagrindinės sampratos ir priemonės apibrėžiančios vidaus verslą, tinka ir tarptautiniam verslui apibrėžti. Pačiu bendriausiu atveju sąvoka verslas gali būti apibrėžta taip: verslas – tai socialiai apibrėžto subjekto veikla, skirta tam tikram produktui ar produktams sukurti ir realizuoti bei sudaryti galimybes šiam subjektui gauti ir turėti naudos atsigali būti, kad sandoriai bus atliekami užsienio kalba, remiantis užsienio šalių įstatymais, jų moralinėmis bei teisinėmis nuostatomis ir papročiais.

  • Microsoft Word 53 KB
  • 2011 m.
  • 28 puslapiai (7091 žodžiai)
  • Universitetas
  • Eimante
  • Tarptautinio verslo reikšmė
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Tarptautinio verslo reikšmė. (2011 m. Kovo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautinio-verslo-reiksme.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 00:11
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo