Tarptautinis krovinių vežimas praktikos ataskaita


UAB “AUTOROLA” Praktinė ataskaita. Tema tarptautinis krovinių vežimas. Įmonės pristatymas. Įmonės veiklos apibudinimas. Įmonės įvertinimas pagal pardavimų apimtis per paskutinius trejus metus ir išvadų pateikimas. Valdymo struktūros aprašymas. Įmonės konkurentų įvertinimas ir aprašymas.


Uždaroji Akcinė Bendrovė „ AUTOROLA“ buvo įkurta 1997 metais, reorganizavus individualią įmonę. Įmonė užsiima krovinių pervežimu vietiniais ir tarptautiniais maršrutais šaldytuvinemis puspriekabėmis. Tai šaldyti, atvėsinti, temperatūrinio režimo reikalaujantys kroviniai. Tam reikalingi ir vairuotojai, specialiai paruošti darbui su maisto produktais. Tokia darbo specifika buvo pasirinkta neatsitiktinai. Viso šio verslo pradžia ir buvo ta, kad prieš dešimt metų pradėjęs dirbti pats įmonės vadovas vairuotoju, būtent šaldytuviniais kroviniais ir, įgavęs praktikos, sukūrė ši verslą.

Įmonė veiklą pradėjo dirbdama su viena transporto priemone, kuri buvo sena ir reikalavo daug remonto. Administracijos darbuotojų buvo: buhalterė- kuri tvarkė įmonės finansus, vadybininkė – ant kurios pečių buvo visa įmonės dokumentacija, sutarčių sudarymas ir įmonės vadovas, kuris ieškojo gerų užsakovų , vietinėje ir užsienio rinkose.

Sėkmingai pradėjus darbuotis, praėjus metams, įmonė įsigijo vilkiką su puspriekabe. Dėl gerai kvalifikuotų įmonės darbuotojų, teisingai pasirinktų užsakovų, kokybiškai atliekamo darbo, buvo pasiekti geri rezultatai . Ir taip, kas metai, buvo įsigijama po transporto priemonę. Nuo 2002m. buvo pasinaudota banko lizingo paslaugomis. Ir šiuo metu įmonėje yra dešimt transporto priemonių. Firmos transportas vykdo krovinių pervežimus: Lietuvoje apie 10%, Europos šalyse -40% ir Rytų šalyse- 50 %. Daugiausia pervežama maisto produktų – 70 %, kitas prekes sudaro ne maisto produktai, bet prekės reikalaujančios temperatūrinio režimo, kaip pvz. higienos prekės, dažai, baldai.

Ne vien tik sėkmė lydėjo tuos metus. Buvo patirta ir nuostolių- automobiliams pakliuvus į avarijas.

  • Logistika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 8 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1405 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Karo
  • Tarptautinis krovinių vežimas praktikos ataskaita
    10 - 4 balsai (-ų)
Tarptautinis krovinių vežimas praktikos ataskaita. (2016 m. Birželio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautinis-kroviniu-vezimas-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 14:49
×