Tarptautinis marketingas ir reklama referatas


Įvadas. Marketingo samprata. Tarptautinis marketingas. Tarptautinio marketingo uždaviniai. Svarbiausi tarptautinio marketingo sprendimai. Tarptautinio marketingo ypatumai. Tarptautinė reklama. Kurybinės strategijos tarptautinėje reklamoje. Išvados. Literatūros sąrašas.


antra, išsiaiškinti ir nuspręsti, kokių šalių rinkose tikslingapradėti ir toliau plėtoti savo veiklą;

Tarptautinis marketingas parodo, kad žmonės visame pasaulyje turi skirtingus poreikius. Vykdant tarptautinį marketingą svarbu žinoti ne tik skirtingų žmonių skirtingus poreikius, tačiau būtina įvertinti ir kitus faktorius:

Geras pavyzdys galėtų būti viena garsiausių pasaulio firmų „McDonalds“. Nors ir sulaukė didelio populiarumo visame pasaulyje, tačiau susidūrė ir su nemažai problemų bandydama įeiti į naujas rinkas. Tai puikiai iliustruoja „McDonalds“ bandymas įeiti i Indijos maisto rinką. „McDonals“ siūlo įvairių produktų su jautiena, tačiau Indijoje jautiena nėra valgoma, todėl „McDonals“ firmai teko kurti ir tiekti daugiau produktų su žuvimi, daržovės ir kitais produktais. Tai puikiai vaizduoja užsienio firmos prisitaikymą prie vietinės rinkos, šalies kultūros ir papročių. Taip pat labai svarbios ir kitos šalies vertybės, nacionalinė valiuta, gimtoji kalba ir t.t. Pavyzdžiui, Kinijoje ir Indijoje reklama gali būti vykdoma tik nacionaline kalba.

pritaikyti marketingo elementus (produktą, kainą, vietą ir reklamą) prie vietinės rinkos;

  • Microsoft Word 40 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (4188 žodžiai)
  • Universitetas
  • Donce00
  • Tarptautinis marketingas ir reklama referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Tarptautinis marketingas ir reklama referatas. (2017 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautinis-marketingas-ir-reklama-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 03 d. 08:40
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo