Tarptautinių sutarčių sudarymas


Tarptautiniu sutarciu negaliojimo pagrindai. Vienos konvencija dėl tarptautinių sutarčių teisės. Dzentelmeniski susitarimai. Džentelmeniški susitarimai kaip tarptautinės teisės šaltiniai. Vienos konvencija dėl tarptautinių sutarčių teisės yra. Tarptautines sutarties objektas. Teises sudarymo principai ,sutartys. Sutarties terminai tarptautiniuose komerciniuose santykiuose. Sutarties+terminai+tarptautiniuose+komerciniuose+santykiuose. Tarptautines teises negaliojimo pagrindai.

Įvadas. Tarptautinių sutarčių atsiradimas ir tarptautinių sutarčių teisė istorija. Tarptautinės sutarčių teisės sąvoka ir šaltiniai. Tarptautinės sutarties sąvoka ir rūšys. Tarptautinių sutarčių rūšys. Tarptautinės sutartys ir lr teisės sistema. Tarptautinių sutarčių sudarymas. Tarptautinių sutarčių galiojimas. Tarptautinių sutarčių negaliojimo pagrindai. Tarptautinių sutarčių įsigaliojimas ir taikymas. Išvados.

Teisės sistema - tai teisės vidinė tarptautinės teisės sistema sudaryta iš bendrosios ir ypatingosios (specialiosios) dalies. Dalis susitarptautinės sutartys – terminas reiškia tarptautinį susitarimą, sudarytą tarp valstybių rašytine forma ir reguliuojamą tarptautinės teisės, nepriklausomai nuo to, ar jį sudaro vienas, du ar daugiau dokumentų ir nepriklausomai nuo jo pavadinimo (1969 m. Vienos konvencija).

Tarptautinę sutartį gali sudaryti ir kiti tarptautinės teisės subjektai - tarptautinės organizacijos, valstybiniai-teritoriniai vienetai. Praktikoje žinomos ir tarptautinės sutartys sudarytos žodžiu – taip vadinami džentelmeniški susitarimai.

Tarptautinės sutartys yra dviejų ir daugiau subjektų susitarimas siekiant apibrėžto rezultato, kurį reguliuoja tarptautinė teisė. Ji grindžiama šalių sutikimu. Tarptautinė sutartis yra labiausiai formalizuotas tarptautinės teisės šaltinis, nes jos taisyklės įforminamos šalių pasirašytame dokumente (išskyrus džentelmeništarptautinės sutartys glaudžiai siejasi su tarptautinių santykių vystymusi. Tarptautinė sutartis - tai viena seniausių tarptautinės teisės institutų.

Tarptautinės sutartys atsirado prieš 5000 m. Pirmą tarptautinę sutartį sudarė akadijos karalius ir elamo kunigaikštis 23 amžiuje prieš mūsų erą. Nežiūrint į tarptautik senovės romoje atsirado naujoji eilutė. Baigiamojoje dalyje fiksuojama ištikimybės priesaika, bet nenumatant pratesimo. Tarptautines sutartis sudarė vienu egz. Rašoma ant drobės iškalant ant sienų, metalo. Apsaugai buvo taikoma religinė priesaika, įkaitų paėmimas iš garsių šeimų.

Sutartys buvo terminuotos ir neterminuotos. Romos sutartys sudaromos amžiams, paskelbus paliaubas. Tarptautinės sutartietarptautinės sutarčių teisės vaidmuo pastaruoju metu labai išaugo, nes tarptautinė sutartis, kaip pagrindinis tarptautinės sutarčių teisės šaltinis labai išplito.

Tarptautinė sutarčių teisė - tarptautinių teisės normų, kurios reguliuoja tarptautinių sutarčių sudarymą, veikimą, pasibaigimą, sistema.

Pagrindinis tarptautinės sutarčių teisės objektas yra tarptautinė sutartis. Lr nuo 1990 m. Pasirašė virš 400 tarptautinių sutarčių.

Pagrindinis tarptautinės sutarčių teisės šaltinis yra laikomas 1969 m. Priimta vienos konvencija dėl tarptautinės sutarčių teisės . 1992 m. Lr prisijungė prie vienos konvencijos.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2011 m.
  • 10 puslapių (2549 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simona
  • Tarptautinių sutarčių sudarymas
    8 - 1 balsai (-ų)
Tarptautinių sutarčių sudarymas. (2011 m. Sausio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautiniu-sutarciu-sudarymas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 03:31
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo