Tarptautinių transporto organizacijų veikla ir jos apžvalga


Tarptautinė geležinkelių sąjunga. Tarptautinė jūrų organizacija. Tarptautinė ekspeditorių asociacijų federacija (FIATA). Tarptautinė vežėjų sąjunga. Jungtinių Tautų Europos ekonominė komisija. Transporto koridorius Europa-Kaukazas-Azija Komisija. Tarptautinis projektas “ENDURANCE”.

FIATA turi konsultacinį statusą prie Europos ekonominės ir socialinės tarybos (ECOSOC), Jungtinių Tautų (inter alia, EEK, UNESCAP, ESCWA), Jungtinių Tautų konferencijos dėl prekybos ir plėtros (UNCTAD), ir JT komisija Tarptautinės prekybos teisės (UNCITRAL) .

Ji yra pripažinta kaip atstovaujanti ekspedijavimo įmonė ir daugelio kitų nevyriausybinių organizacijų, valdžios institucijų, tarptautinių privačių organizacijų, tokiu kaip Tarptautiniai prekybos rūmai (ICC), Tarptautinė oro transporto asociacija (IATA), Tarptautinė kelių transporto sąjunga (IRU), Pasaulio muitinių organizacija (PMO), Pasaulio prekybos organizacija (PPO), ir tt.

Vienas FIATA pagrindinių tikslų, teikti pgalbą ir teikti informaciją jos nariams ir kitoms suinteresuotųoms transporto ir logistikos įmonėms.

FIATA parduoda knygas ir specializuotus daiktus, kurie gali suteikti jums žinių apie šią organizaciją ir jos veiklą.

FIATA APŽVALGA laikraštis leidžiamas penkis kartus per metus. Pirmą kartą paskelbta 1995 jis platinamas 6500 krovinių ekspedijavimo ir logistikos bendrovių, taip pat tarptautinių organizacijų visame pasaulyje. Jis yra gaminamas FIATA būstinėje Glattbrugge / Ciuriche bendradarbiaujant su pramonės ir laisvai samdomais autoriais.

Paskelbimas suteikia vertingos reklamos prieigą prie svarbaus segmento ekspedijavimo pramonėje 160 šalių visuose žemynuose. Tai svarbi pardavimų skatinimo priemonė aviakompanijų, oro uostų, laivybos linijų, uostų valdžios institucijų, geležinkelio, draudimo bendrovių ir kitų nuolatinių tiekėjų ekspedijavimo pramonėje.

Tarptautinė kelių transporto sąjunga (IRU) yra pasaulio kelių transporto organizacija, kuri gina autobusų, autobusų, taksi ir krovininių operatorių interesus, siekiant užtikrinti ekonomikos augimą ir gerovę .

Tarptautinė kelių transporto sąjunga (IRU) buvo įkurta Ženevoje 1948 m kovo 23 d praėjus vieneriems metams po Jungtinių Tautų Ekonomikos komisijos Europoje (UNECE), paspartinti karo draskomoje Europoje rekonstrukcija sudarant palankesnes sąlygas tarptautinės prekybos kelių transportui.

Pasaulinė pramonė federacija nacionalinių valstybių asociacijų ir asocijuotų narių iš 73 šalių, išvardytų 5 žemynuose, IRU šiandien atstovauja autobusų, autobusų, taksi ir krovininių operatorių interesus visame pasaulyje.

IRU turi tikrai globalią viziją ir efektyviai veikia tarptautiniu, regioniniu, nacionaliniu atžvilgiu, įgyvendindama šūkį "Dirbam kartu dėl geresnės ateities!".

  • Transportas Referatas
  • Microsoft Word 342 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (1897 žodžiai)
  • Universitetas
  • Žygimantas
  • Tarptautinių transporto organizacijų veikla ir jos apžvalga
    10 - 4 balsai (-ų)
Tarptautinių transporto organizacijų veikla ir jos apžvalga. (2013 m. Gruodžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarptautiniu-transporto-organizaciju-veikla-ir-jos-apzvalga.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 18:04
×