Tarpukario buitis ir kasdienybė


Tarpukario buitis ir kasdienybė. Įžanga Gyvenimo trukmė Raštingumas Pragyvenimas Pramogos Gyventojų sk. Šiandien mes jums padėsime įsivaizduoti. Įžanga. Vidutinė tikėtina lietuvių gyvenimo trukmė tuo metu siekė vos 55 metus. Gyvenimo trukmė. Kaip manote – KODĖL? Tarpukariu. 1923 m. 32% Lietuvos gyventojų buvo beraščiai. Raštingumas. Tarpukariu. 1935 m. kvalifikuotas darbuotojas per 1h vidutiniškai uždirbdavo. Pragyvenimas. Tarpukariu Kaimuose Kaimo šokiai. Pramogos. Tarpukariu. 80% visuomenės vis dar gyveno kaime. Gyventojų skaičius miestuose ir kaimuose. Tarpukario miestas. Kaunas. Šiandieninis miestas. Tarpukariu. 5-6 ir daugiau. Dabar. Iki 3 ar 4, išimtinais. atvejais ir daugiau. Vaikų skaičius šeimoje. Pagalvokite - KODĖL? Šiandien, palyginti su tarpukariu. Išvados. Šaltiniai.

Įžanga Gyvenimo trukmė Raštingumas Pragyvenimas Pramogos Gyventojų sk. miestuose ir kaimuose Vaikų sk. šeimoje.

Šiandien mes jums padėsime įsivaizduoti, kaip atrodė Lietuvos tarpukario buitis ir kasdienybė. Sužinosite apie gyvenimo trukmę, raštingumą, pragyvenimą, pramogas, vaikų skaičių šeimoje bei gyventojų skaičių miestuose ir kaimuose. Manome, kad tai jums padės suvokti to meto žmonių gyvenimą, galėsite palyginti, kuriuo laikotarpiu buvo gyventi geriau.

Vidutinė tikėtina lietuvių gyvenimo trukmė tuo metu siekė vos 55 metus. Šiais laikais vidutiniškai iki 75 metų.

Tarpukariu:1923 m. 32% Lietuvos gyventojų buvo beraščiai.Dabar:Šiais laikais, ko gero, tėra vos vienas kitas neraštingas žmogus.

Tarpukariu:1935 m. kvalifikuotas darbuotojas per 1h vidutiniškai uždirbdavo 1,04 lito.

  • Istorija Skaidrės
  • MS PowerPoint 870 KB
  • 2016 m.
  • 15 puslapių (342 žodžiai)
  • Agnė
  • Tarpukario buitis ir kasdienybė
    10 - 7 balsai (-ų)
Tarpukario buitis ir kasdienybė. (2015 m. Sausio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/tarpukario-buitis-ir-kasdienybe.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 04:49
×