Taruptautinė organizacija ROTARY


Tarptautinė Nevyriausybinė Organizacija. ROTARY. Kas yra „Rotary“ ? Tai tarptautinis labdaros klubas. Istorija. Klubas įkurtas 1905 m.  vasario 23 d.  Čikagoje, JAV, pirmajame Rotary klubo susirinkime. Veikla. Rotary klubo funkcija nėra tik humanitarinės pagalbos teikimas ir aukštų etikos normų sklaida visuomenėje. Įsteigtas Rotary fondas, kurio dėka žmonija baigia įveikti poliomielitą. Rotary Lietuvoje. Pirmasis Lietuvos Rotary klubas įkurtas 1934 m. Struktūra. Rotary organizacija sudaryta. Lietuvos Rotary organizacijos komitetas. LRO Komitetas – tai kolegialus Lietuvos Rotary organizacijos valdymo organas. Narystė. Klubo nariu tampama pakvietus vienam iš tikrųjų narių. Projektai. Rotary Jaunimo mainai – viena iš prioritetinių Rotary International veiklos sričių. Puslapis. Rekomendacijos. Kviesti daugiau narių iš įvaresnių šalių į savo klubus.

LRO Komitetas – tai kolegialus Lietuvos Rotary organizacijos valdymo organas, susidedantis iš 13 narių, įskaitant LRO Komiteto Pirmininką. LRO Komiteto Pirmininkas, renkamas vieneriems Rotary metams, eidamas Komiteto Pirmininko pareigas kadencijos metu tuo pačiu yra ir Lietuvos Rotary organizacijos pirmininkas. Be Pirmininko, Komitete yra 10 atstovų, kuriuos siūlo Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių kraštų Lietuvos Rotary klubai, klubų prezidentų susirinkimo (apklausos) sprendimu, o taip pat buvęs LRO Komiteto Pirmininkas. LRO Komiteto narius vieneriems metams renka LRO Konferencija.

Kviesti daugiau narių iš įvaresnių šalių į savo klubus. Sudaryti sąlygas ne tik jaunuoliams tapti ambasadoriais, bet ir vyresnio amžiaus žmonėms.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 1069 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (789 žodžiai)
  • Klaudijus
  • Taruptautinė organizacija ROTARY
    10 - 8 balsai (-ų)
Taruptautinė organizacija ROTARY. (2014 m. Gruodžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/taruptautine-organizacija-rotary.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 01:37
×