Taupymas ir investavimas


Taupymas. Investavimas. Kaupimas. Atsisakymas vartoti šiandien vardan (didesnio) vartojimo ateityje. Svarba – saugumas, likvidumas. Sąvokos. Likvidumas Mokesčiai Rizika Saugumas Pelningumas Obligacija Akcija Indėlis Nekilnojamas turtas. Dalykinis žaidimas. Surask draugą ? Sąvoka + apibrėžimas. Pasinaudodami surinktais raktiniais žodžiais užpildykite grupėje po 4 mokinius lentelę (raštu). Taupymas ir investavimas. Obligacijos pavyzdys. Pasinaudodami surinktais raktiniais žodžiais. Pasitikrinkime ir įsivertinkime. Kas svarbu taupytojams? 2 skirtumai tarp terminuoto indėlio ir taupomojo. Atsakymai ? ar ? Likvidumas+Saugumas Likvidumas.

Uždavinys: Skaitydami vadovėlio medžiagą individualiai arba poromis pildysime pateiktą lentelę ir sužinosime kaip pinigai atlieka kaupimo funkciją, kuo skiriasi taupymas ir investavimas.

Atsisakymas vartoti dėl didesnių pinigų ateityje. Svarba – rizika, pelningumas.

Kas svarbu taupytojams? (2) 2 skirtumai tarp terminuoto indėlio ir taupomojo? (2) Kokia invensticija gali būti vadinama ekonomikos barometru? (1) Kaip vadinamos pajamos už finansinį kapitalą? (1) Už ką gaunami dividendai? (1) Kokia investicija nėra apmokestinama? (1) Kokia investicija yra pati nesaugiausia ir rizikingiausia? (1) Kam svarbus pelningumas ir rizika? (1) ___________________________ Viso: 10 taškų.

  • MS PowerPoint 2258 KB
  • 2016 m.
  • 18 puslapių (183 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tomas
  • Taupymas ir investavimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Taupymas ir investavimas. (2014 m. Spalio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/taupymas-ir-investavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 06 d. 00:55
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo