Tautosakos tyrinėtojai tvirtina, kad tautosaka atspindi gyvenamojo laiko aktualijas - Literatūra, 25 kalbėjimo potemė


Laiko tema literaturoje. Tautosakos poteme. Ar tautosaka atspindi gyvenamojo laiko aktualijas?. Tautosakos pavyzzdziai. Tautosaka atspindi laiko aktualijas. Kokią įtaką žmogui daro tautosaka?. Potemė 25. Dabartine tautosaka atspindi aktualijas. Tautosaka kalbejimas 2014.

10 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2014m. Tema: Literatūra. 25 potemė su planu. 25. Tautosakos tyrinėtojai tvirtina, kad tautosaka atspindi gyvenamojo laiko aktualijas. Remdamiesi tautosakos pavyzdžiais, pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite.

Žmonės nuo seno yra įpratę įsimintinus gyvenimo momentus įamžinti vienokia ar kitokia forma. Vieni rašo knygas, kuri savo įvykius apdainuoja, treti nutapo ar nufotografuoja. Jau labai seniai buvo pradėtos kurti dainos, pasakos, padavimai apie tai, kas žmonėms tuo metu būdavo aktualu ir įdomu. Taip atsirado tautosaka. Jos tyrinėtojai tvirtina, kad šis žanras atspindi gyvenamojo laiko aktualijas. Tad šiandien savo kalboje, pasiremsiu konkrečiais tautosakos pavyzdžiais ir argumentuotai šiai minčiai pritarsiu.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 16 KB
  • 2014 m.
  • 3 puslapiai (770 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tautosakos tyrinėtojai tvirtina, kad tautosaka atspindi gyvenamojo laiko aktualijas - Literatūra, 25 kalbėjimo potemė
    10 - 1 balsai (-ų)
Tautosakos tyrinėtojai tvirtina, kad tautosaka atspindi gyvenamojo laiko aktualijas - Literatūra, 25 kalbėjimo potemė. (2014 m. Vasario 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/tautosakos-tyrinetojai-tvirtina-kad-tautosaka-atspindi-gyvenamojo-laiko-aktualijas---literatura-25-kalbejimo-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 06:16
×