Tdo konvencija


Tdo jūrų konvencijos. Minimalus reikalavimai jurininkams. Minimalus amžius dirbant laive. Reikalavimai jurininkams dirbantiems laive darbas. Konvencija apie darbą jūrų laivyboje referatas.

Ivadas. Minimalūs reikalavimai jūrininkams darbui laive. Minimalus amžius. Sveikatos pažymėjimas. Mokymas ir kvalifikacija. Samdymas ir įdarbinimas. Įdarbinimo sąlygos. Jūrininkų darbo sutartys. Atlyginimai. Darbo ir poilsio laikas. Teisė į atostogas. Repatriacija. Kompensacijos jūrininkams, kai laivas prarandamas ar nuskęsta. Įgulos komplektavimas. Karjera, įgūdžių tobulinimas ir jūrininkų užimtumo galimybės. Išvada.

TDO konvencija skirta tam kad visi jūrininkai turetų savo teises ir privalumus dirbant jūros laivyne. Pagal 1-os dalies reikalavimus yra laikomi specialios taisyklės. Žiurint į jos aiškiai matomi amžiaus, dokumentu ir darbo aktu isipareigojimai nelaikiant kurių, konvencijos pasirašusi šalis pažeidžia konvencijos nustatitus privalūmus. Pagal 2-os dalies reikalavimus TDO konvencija nustato reikalingus įsidarbinimo salygu sarašus, darbuotojų teises, atligynima, ir sveikatos ir turto apdraudima. Žiurint į visos TDO konvencijos reikalavimus galima lengvai sakyti, kad šis aktas buvo sukurtas palengvinti jūrininkų darba žiurint į sveikatos, darbo valandas ir galimybės, kad dirbant jūrų laivyboje darbotojai galetu vykti savo pareigas tiksliai be nereikalingo stresso ir nuovargio.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2013 m.
  • 7 puslapiai (1103 žodžiai)
  • Mokykla
  • Zigmantas
  • Tdo konvencija
    10 - 1 balsai (-ų)
Tdo konvencija. (2013 m. Vasario 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/tdo-konvencija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 05:06
×