Teatro namų darbas Spektaklio ,,Hamletas‘‘ Recenzija


Dramos teksto interpretavimas spektaklyje. Charakterio atvaizdavimai spektaklyje. Spektaklio simbolinės ar metaforines mizanscenos. Literatūra ir šaltiniai.


Mano nuomone, teatras yra pasaulio, skirtingų kultūrų , savęs ir įvairių žmonių pažinimas. Manau, kad teatras yra svarbus kiekvienam žmogui. Spektakliai dažniausiai yra įdomūs, aktualūs, atspindintys gyvenimiškas situacijas, kurios gali būti pateiktos komiškai ir pamokyti, tragiškai ar tiesiog metaforiškai, teatras yra svarbi vertybė kiekvienam individui. Man pačiai teko dalyvauti ne viename spektaklyje, tad savo recenziją nusprendžiau parašyti apie tokį spektaklį, kuris man paliko didžiausią įspūdį ir ilgiausiai išliko atmintyje. Mane visada žavi kilnūs, drąsūs, kovojantys prieš visuotinį blogį asmenys, tad toks chaotiškas, nenuspėjamas ir kupinas skausmo bei meilės yra pagrindinis spektaklio „Hamletas” herojus - Hamletas. Šis spektaklis žavi daugelį žmonių dėl įvairių priežaščių: skaudžių gyvenimo patirčių, meilės ir nepykantos buvimo. Taigi, šiame savo darbe norėčiau pasidalinti savo įspūdžiais, kurie liko pamačius šį orginalų ir niekada nesenstantį spektaklį, kuris mano žiniomis buvo suvaidintas apytiksliai jau du šimtus kartų.

V. Šekspyro „Hamletas“ yra sukrečianti drama parodanti koks neteisingas ir žiaurus gali būti gyvenimas. Šis kūrinys parodo kaip žmones užvaldo turto siekimas, dėl kurio jie gali atimti kito žmogaus gyvybę.

  • Microsoft Word 105 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1037 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karolina
  • Teatro namų darbas Spektaklio ,,Hamletas‘‘ Recenzija
    10 - 2 balsai (-ų)
Teatro namų darbas Spektaklio ,,Hamletas‘‘ Recenzija. (2016 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/teatro-namu-darbas-spektaklio-hamletas-recenzija.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 26 d. 14:42
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo