Technikos filosofijos įvadas


Technikos filosofijos įvadas.

Ankstesnėje visuomenėje technika užimdavo ne tokį reikšmingą, tačiau taip pat svarbų vaidmenį. Tačiau dabartinė visuomenė vargu ar bent dieną galėtų išgyventi be technikos revoliucijos atsiradusių įvairių prietaisų, kurie iš tiesų ypatingai palengvina mūsų gyvenimą.

Dauguma mūsų tėvų ar senelių savo dieną pradėdavo gerdami arbatą ar kavą, bei vartydami žurnalus/laikraščius. Dabar daugelio mūsų dienos pradžia atrodo visiškai kitaip – užuot skaitę spaudą, mes esame labiau linkę tingiai valgyti gulėdami bei žiūrėti televizorių, kiti, priešingai, mėgsta įsijungti kompiuterį ir internete aplankyti savo „Instagram“, „Facebook“ ar „“Twitter“ paskyras. Iš tiesų, dauguma žmonių savo gyvenimo neįsivaizduoja be nuolatinio nuotraukų įkėlimo ar platinimo viešoje erdvėje. Žinoma, vieniems tai atrodo normalus ar galbūt net būtinas būdas pasirodyti ką jie veikia, ką valgo, kur keliauja, su kuo draugauja ar panašiai. Kitiems – tai puiki priemonė parodyti, kokį gerą ir prašmatnų gyvenimą jie gyvena. Tretiems – tai dar viena proga susirasti merginą/vaikiną, draugų ar tiesiog artimų bičiulių, kurių trūksta jų gyvenime. Žinoma, iš pirmos pažiūros atrodytų, jog čia nėra nieko blogo, tačiau nemažą dalis interneto lankytojų bei mėgėjų propaguojančių savo asmeninio gyvenimo platinimą internete, yra pakankamai jauno amžiaus asmenys, kurie dar nesuvokia kokius padarinius jiems visa tai gali „atnešti“.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2015 m.
  • 4 puslapiai (1163 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ilona
  • Technikos filosofijos įvadas
    10 - 6 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Technikos filosofijos įvadas. (2015 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/technikos-filosofijos-ivadas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 14 d. 18:34
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo