Techninė ir programinė įranga Asmeninių kompiuterių klasės ir jų ypatumai


Įvadas. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Techninė ir programinė įranga. Techninė įranga. Asmeninio kompiuterio techninė įranga. Asmeninio kompiuterio schema. Programinė įranga. Skirtumai tarp techninės ir programinė įrangos. Asmeninių kompiuterių ypatumai. Išvados. Literatūros sąrašas. Dalykinė rodyklė. Formulės.


Šiuolaikiniam žmogui labai svarbi techninė ir programinė įranga. Šiais laikas beveik nei vienas asmuo neišsiverčia be jų, kadangi tai supa mūsų darbą, aplinką, laisvalaikį. Beveik kiekvienas žmogus turi asmeninį komputerį, kuriame galime rasti ne tik dokumentinių failų, bet ir asmeninių nuotraukų, įvairių kompiuterinių žaidimų ar kitų programų.

Kiekvienas kompiuteris turi savitą tiek kompiuterinę, tiek programinę įrangą. Kiekvienas naudojame sau patinkantį variantą, kartais tai gali būtį visiems girdėtas ir žinomas, bet kai kurie renkasi retesnę, bet jiems labiau tinkančią ir labiau patinkančią įrangą. Kad galėtume pasirinkti sau patinkantį variantą, reikia susipažinti ne tik su kompiuterine (technine), bet ir su programine įranga, įsigilinti kas joje slepiasi. Išsiaiškinti asmeninių kompiuterių klases, jų ypatumus, taip pat apžvelgti ir palyginti asmeninių kompiuterių kalsių tarpusavio skirtumus, privalumus, kad prieš įsigijant tinkamą variantą, jis mums patiktų ir pateisintų mūsų lūkesčius.

Darbo tikslas: susipažinti su programinę ir technologinę įrangą, išsiaiškinti asmeninių kompiuterių klases ir ypatumus, apžvelgti šių klasių tarpusavio skirtumus.

Kompiuteriuose esančios programinės įrangos beveik tokios pačios. Jos klasifikuojamos į taikomąsias (skaičiuklė, tekstų redaktoriai ir t.t.) ir į bendrąsias/sistemines (valdančioji, aptarnaujančioji). Taip pat kiekvienas kompiuterio savininkas papildomas programines įrangas įsidiegia pagal savo poreikius.

Asmeniniai kompiuteriai yra skirstomi į šias klases: pilno dydžio nešiojamieji internetinis, planšetiniai, ultra mobilūs , delniniai.

  • Microsoft Word 139 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2071 žodžiai)
  • Universitetas
  • Valentina
  • Techninė ir programinė įranga Asmeninių kompiuterių klasės ir jų ypatumai
    10 - 1 balsai (-ų)
Techninė ir programinė įranga Asmeninių kompiuterių klasės ir jų ypatumai. (2019 m. Balandžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/technine-ir-programine-iranga-asmeniniu-kompiuteriu-klases-ir-ju-ypatumai.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 21 d. 05:57
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo