Technologijos darbai Siuvinėjimas ant popieriaus


Technologijos darbai Siuvinėjimas ant popieriaus.

Simegrafijos technika idealiai tinkama norint atnaujinti interjero detalias namams ar mokyklai. Peržiūrėjus mokykloje turimus simegrafijos paveikslus kilo idėja atlikti darbą, kuriame atsiskleidžia simetriškas spalvų žaismas. Tai bus nauda mokiniams bei mokytojams, nes žiūrėdami į simetrišką spalvų žaismą didėja fantazija, galima atsipalaiduoti ir pasinerti į savo mintis. Apie simegrafijos technika informacijos apstu internete ir knygose, ją surinkau ir išdėsčiau šiame baigiamojo darbo apraše. Išsirinkusi pavyzdžius, juos išanalizavau ir nusprendžiau kokį darbą atlikti pasirenkant kitas spalvas arba keičiant schemą. Pasirinkau tinkamas medžiagas bei priemones. Tinkamiausias simegrafijos technikai atlikti yra vatmano popierius. Ypač gerai siūlų spalvos atsiskleidžia ant juodo vatmano. Rinkausi paprastus siuvimo siūlus.

Sukurti interjero detalę, įtvirtinti jau žinomas simegrafijos žinias, darbą atlikti nuosekliai pagal visus techninės užduoties reikalavimus.

Kompozicija – meno kūrinio sandara (struktūra), jo dalių išdėstymas ir tarpusavio ryšis, sąlygojamas kūrinio idėjinio sumanymo ir paskirties; pastato formų sandara.

Medžiagos – daiktai ar žaliavos, iš kurių kas nors sudaryta arba daroma projektinei užduočiai atlikti.

Paveikslas - dailės kūrinys plokštumoje.

Simetrija – dalių, esančių priešingose skiriančios linijos arba centro pusėse, atlikimas pagal dydį, formą, padėtį.

Techninė užduotis – kuriamo dirbinio (pavyzdžiui, suvenyro) projektinių ir technologinių sąlygų aprašymas.

Technologiniai procesai ir jų rezultatas – projektinės užduoties atlikimas ir rezultatų pristatymas.

Standaus vienspalvio popieriaus lapai simegrafijos darbui atlikti. Pasirinkau A3 formato juodos spalvos vatmaną. Juoda spalva geriausiai išryškina siūlų spalvas bei atspalvius.

Siūlai. Bus naudojami paprasti siuvimo siūlai.

Pieštukas. Juo perkeliamas eskizas, braižomos baigiamajam darbui reikalingos dalys. Siekiant, kad darbas arba jo dalys nebūtų išterliotos ir atrodytų tvarkingai, naudojamas vidutinio minkštumo pieštukas.

  • Technologijos Aprašymas
  • Microsoft Word 1733 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (1560 žodžiai)
  • Mokykla
  • Viktorija
  • Technologijos darbai Siuvinėjimas ant popieriaus
    10 - 4 balsai (-ų)
Technologijos darbai Siuvinėjimas ant popieriaus. (2016 m. Sausio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologijos-darbai-siuvinejimas-ant-popieriaus.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 04:44
×