Technologijos dokumentai


Technologijos dokumentai. Panevėžys. Kompiuterių technikos studijų programos. Kompiuterinių sistemų projektavimas savarankiškas darbas. Įvadas. Savarankiško darbo tikslas – susipažinti su technologijos dokumentų visuma. Tecnologijos dokumentų sandara. Tecnologijos dokumentų sandarą ir sudarymo taisykles apibrėžia vieningos technologijos dokumentų sistemos standartas. Valstybės standartų ir normatyvinių dokumentų komplektas nurodo Kaip kurti technologijos dokumentus. Technologijos dokumentai – tai grafiniai ir tekstų dokumentai. Dokumentų kiekis priklauso nuo. Tech. proceso sudarymo stadijos. Dokumentacija. Serijinės ir masinės gamybos dokumentacija eskizų kortelė. Techninio normavimo kortelė. Techninio normavimo kortelė skirta technologijos operacijos duomenų projektavimui pagal laiko normą. Derinimo kortelė. Tai dokumentas skirtas papildomos informacijos nurodymui. Komplektavimo kortelė. Komplektavimo kortelė tai technologinis dokumentas. Technologijos proceso kortelė. Gamybos procesų etapų nustatymas. Operacijos kortelė. Tipinio technologijos proceso. Išvados. Kadangi egzistuoja daugybė. Naudota literatūra. LST ISO 10209-12005. Techniniai gaminių dokumentai.

Valstybės standartų ir normatyvinių dokumentų komplektas nurodo: Kaip kurti technologijos dokumentus; Kaip komplektuoti technologijos dokumentus; Kaip apiforminti technologijos dokumentus; Kaip naudotis technologijos dokumentais dirbant ar remontuojant.

Technologijos dokumentai – tai grafiniai ir tekstų dokumentai,kuriais nustatomas dirbinio gamybos arba remonto technologijos procesas, ir juose pateikti gamybos organizavimo duomenys.

Serijinės ir masinės gamybos dokumentacija eskizų kortelė; technologijos instrukcija; kortelės; technologijos kelio aprašas; detalių aprašas tipiniam tech.procesui.

Techninio normavimo kortelė skirta technologijos operacijos duomenų projektavimui pagal laiko normą, sprendžiant darbo reglamentą.

Tai dokumentas skirtas papildomos informacijos nurodymui. Apibrežia technologinius derinimo procesus. Taikoma pvz. grupiniams apdorojimo metodams.

Komplektavimo kortelė tai technologinis dokumentas, turintis duomenų apie detalės, medžiagas, kurios įena i surenkamo gaminio sudėtį.

Laiko ir įkainių normų sudarymas konkrečiam gaminiui.

Tipinio technologijos proceso kortelė naudojama detalių ir mazgų gamybos arba remonto tipiniam technologijos procesui aprašyti.

  • Elektronika Skaidrės
  • MS PowerPoint 1030 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (395 žodžiai)
  • Edvinas
  • Technologijos dokumentai
    10 - 4 balsai (-ų)
Technologijos dokumentai. (2015 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologijos-dokumentai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 10:48
×