Technologijų aprašas Uždegimo sistema


Technologijų aprašas Uždegimo sistema.

Technologijų mokyklinio brandos egzamino darbe yra pasirinktas tikslas suprojektuoti ir pagaminti mokomąjį stendą, kuris vaizdžiai pademonstruotų automobilio otto variklio uždegimo sistemos konstrukciją ir veikimą. Uždaviniai: išsiaiškinti uždegimo sistemos konstrukciją ir veikimą, sukomplektuoti reikalingas detales ir medžiagas stendo gamybai, pagaminti ir išbandyti stendą. Darbe suprojektuota ir pagaminta otto variklio uždegimo sistemos stendas, kurio pagalba galima demonstruoti mokiniams sistemos veikimą. Panaudojant diagnostikos priemones galima matuoti įvairius sistemos parametrus

Tikslas: suprojektuoti ir pagaminti mokomąjį stendą, kuris vaizdžiai pademonstruotų automobilio otto variklio uždegimo sistemos konstrukciją ir veikimą.

Uždaviniai: išsiaiškinti uždegimo sistemos konstrukciją ir veikimą;

sukomplektuoti reikalingas detales ir medžiagas stendo gamybai;

Mokantis automobilio sandaros mokiniams tenka išsiaiškinti įvairias automobilio sistemas. Viena iš sudėtingesnių yra otto variklio uždegimo sistema. Todėl baigiamajame technologijų mokyklinio brandos egzamine gaminamas stendas palengvinsiantis mokiniams suprasti uždegimo sistemos gedimus ir naudojantis diagnostikos prietaisais išmatuoti įvairias charakteristikas.

Konsultuojasi pagal susitartą su BD vadovu grafiką; rengia BD aprašą; pateikia BD tarpinius atsiskaitymus pagal su BD vadovu suderintą planą.

Pabaigia rengti baigiamąjį darbą: gaminti gaminį/ kurti paslaugą. Baigia rengti baigiamojo darbo aprašą. Aprašą ir baigiamąjį darbą pateikia vertinimo komisijai.

Idėja kilo mokantis automobilio sandaros dalyko. Viena iš sunkiau suprantamų temų buvo variklio uždegimo sistema. Uždegimo sistemos detalės yra išsidėsčiusios visame automobilyje ir sunkiau matomos, kaip sistema. Todėl sumaniau visas detales sumontuoti ant vienos plokštės, kad būtų aiškiai matomos. Po to kilo idėja jas sujungti taip, kad sistema veiktų.

Manau, kad pirmasis analogas tinkamesnis, nes yra lengviau suprantamas pats uždegimo sistemos veikimas, yra visos pagrindinės detalės, kad sistema veiktų.

  • Technologijos Aprašymas
  • Microsoft Word 986 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (1569 žodžiai)
  • Mokykla
  • Darius
  • Technologijų aprašas Uždegimo sistema
    10 - 7 balsai (-ų)
Technologijų aprašas Uždegimo sistema. (2015 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologiju-aprasas-uzdegimo-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 05:27
×