Technologijų aprašas Žaislai iš filco


Žaislai iš filco. Technologijų mokyklinio brandos egzamino darbo aprašas. Techninė užduotis. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Baigiamojo darbo rengimo planas. Baigiamojo darbo rengimo etapai. Darbo pradžia data. PROJEKTAVIMAS Idėjos paieška , raktiniai žodžiai / sąvokos analogai , jų analizė , apibendrinimas. Sąvokos filcas. Technologijos pažanga. Projektuojamo produkto analogų vaizdai. Analogų šaltinis. Pasirinktos darbo priemonės ir medžiagos / ištekliai priemonės. Medžiagos pavadinimas. Technologiniai procesai ir rezultatai konstravimas. Technologiniai procesai. Skaičiavimai / ekonominis pagrindimas. Informacijos šaltiniai elektroniniai informacijos šaltiniai.


Technologijų brandos egzaminui pasirinkta technologijų kryptis: darbo organizavimas. Pagal šią kryptį kilo idėja sukurti gaminį iš filco. Buvo gaminami žaislai vaikams iš šios medžiagos. Projektavimo dalyje aprašoma idėjos paieška, raktiniai žodžiai, sąvokos, analogai, atlikta jų analizė, ir apibendrinimas, pateikti analogų vaizdai.

Darbo priemonių ir medžiagų skyriuje parašytos naudojamos medžiagos ir priemonės. Technologijų procesų ir rezultatų skyriuje aprašomi žaislų konstravimo elementai, siuvimo būdas, ir jų rezultatas. Baigiamojoje dalyje apibendrinti darbo rezultatai, nurodyti informaciniai šaltiniai.

Kokių tik neįsivaizduojamų grožybių galima pasigaminti iš filco, o ypač šis pluoštas tinka žaislų gamybai. Gaminant tokius žaislus patys pasirenkame personažus, jų mimikas bei spalvas. O žaislų dydžių ir paskirčių variacija taip pat labai įvairi- nuo šaldytuvo magnetukų, mini rankoje telpančių žaislų iki pagalvėlės dydžio minkštųjų. Žaislai iš filco taip pat randa savo vietą ir interjero dizaine. Būtent jie į namus atneša šilumos bei jaukumo. O tokius žaislus pasigaminti savo rankomis paprasta. Idėjų kyla įvairių, daug informacijos galima surasti internete.

Darbo tikslas: sukurti žaislus vaikams, skirtus pardavimui.

Žaislas iš filco gali būti puiki dovana bet kokia proga mažyliui, kadangi įvairūs žaislai nuolat pradžiugina vaikus. Taip kilo idėja sukurti gaminį iš filco. Šiai temai informacijos ieškojau internete, knygose, žurnaluose. Medžiagos radau daug internete, todėl daug laiko skyriau sisteminimui, norėjau surasti geriausią idėją, kuri atitiktų mano lūkesčius. Numačiau gaminio technologinę seką. Susistemintą medžiagą nuosekliai dėjau į darbo aprašą, šis procesas truko iki darbo pristatymo. Daugiausia laiko skyriau rankdarbio detalių iškarpoms ir jų susiuvimui. Gaminį atlikau laikantis technologinio nuoseklumo, laikantis saugumo taisyklių.

Gamyba – bet kokia veikla, kurios tikslas – gėrybių, t. y. Prekių ir paslaugų, kūrimas. Tai gamybos išteklių (gamtinių, darbo, kapitalo ir kt.) sujungimas prekėms gaminti ir paslaugoms teikti.

Investicijos – Pinigai, skiriami gamybos priemonėms, kurios bus naudojamos gaminant prekes ir teikiant paslaugas, įsigyti.

  • Technologijos Aprašymas
  • Microsoft Word 4690 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (2016 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Jovita
  • Technologijų aprašas Žaislai iš filco
    10 - 9 balsai (-ų)
Technologijų aprašas Žaislai iš filco. (2016 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologiju-aprasas-zaislai-is-filco.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 08:36
×