Technologijų brandos egzamino interjero detalės - veidrodžio aprašas


Techninė užduotis. Sąntrauka. Įvadas. Technologijų mokyklinio brandos egzamino užduoties atlikimo eiga. Projektavimas. Idėjos paieška, raktiniai žodžiai/sąvokos analogai jų analizė, apibendrinimas. Gaminio eskizai. Darbo priemonės ir medžiagos. Technologiniai procesai ir jų rezultatai. Išvados. Informaciniai šaltiniai. Spausdinti informacijos šaltiniai. Elektrininiai informacijos šaltiniai. Priedai. Priedas Nr. 1 Darbo Įrankiai. Priedas Nr. 2 Saugumo Priemonės. Priedas Nr. 3 Priedai Papildantys Pagrindinius Priedus.


Sukurtas gaminys turi būti: ergonomiškas, lengvai ir saugiai eksploatuojamas; estetiškai įkomponuotas numatytoje erdvėje; konkurencingas rinkoje; saugiai utilizuojamas (perdirbamas).

Gaminys pagamintas naudojant vietines, nekenksmingas, lengvai apdorojamas medžiagas. Medžiagos turi būti naudojamos taupiai.

Šį veidrodį gaminti ir konstruoti buvo iššukis, kilo problemų dėl tikslumo jungimo sistemose, bet jos visos buvo sėkmingai išspręstos. Šio darbo tikslas buvo pagaminti originalų bei unikalų gaminį , toki gaminį kurio kito egzemplioriaus nebūtų įmanoma niekur kitur rasti ar pamatyti.

Idėja gaminti veidrodį kilo pagalvojus- kas gi gali būti ir praktiška, ir gražu?, ir pirmasis ,bei geriausias, variantas šovęs į galvą buvo jog tai veidrodis. Veidrodis yra funkcionalus gaminys, jį galima naudoti namų erdvėje bei įstaigose, gaminio spalva, matmenys puikiai tinka prie bet kokios aplinkos. Todėl, gaminys turi ir praktinę, ir estetinę funkciją. Idėjos įgyvendinimo tikslą susidariau lengvai, nes iš pradžių buvo aiškus tikslas ir galutinis rezultatas, vienintelis ir svarbiausias uždavinys- tai pagaminti tvirtą ir ilgaamžį vaidrodį.

Idėjų ir tinkamų analogų,ieškojau internete, pardavimų skelbimuose bei tinklalapiuose.Nuo pat paieškos paradžios jau buvau nusistatęs jog mano gaminami veidrodžio rėmai bus klasikinio stiliaus, tai stipriai susiaurino idėjų paiešką.

Analogas – kokio nors gaminio pavyzdys, pagal kurį gaminami ar kuriami kiti tos rūšies daiktai.

Įrenginys – judančių detalių turinti priemonė (staklės, prietaisai ir kt.)

Šveitimas– medžiagos paviršiaus apdirbimas, kad jis pasidarytų lygus ir švelnus.

● Veidrodis – įtaisas, turintis pakankamai lygų paviršių ir didelį atspindžio koeficientą.

Nr 1. : Tekinti rėmai, kampų jungimas naudojant keturkampio formos detalę.

Nr. 2 : Tekinti rėmai, be ornamentų, , nutekinta kolona buvo perskrista į 4 lygias dalis .

Nr. 3 : Tekinti rėmai, kampų jungimas 45o kampu nupjaunant galus.

Nr. 6 :Klasikinis stilius, po tekintomis detalėmis yra apvadai kurie išryškina formą ir suteikia subtilų vaizdą.

tai yra puikus klasikinio stiliaus veidrodžio payzdys, Todėl gamindamas savo veidrodį sėmiausi idėjų būtent iš šio viedrodžio.

  • Microsoft Word 22476 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 27 puslapiai (1808 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Dominykas
  • Technologijų brandos egzamino interjero detalės - veidrodžio aprašas
    10 - 1 balsai (-ų)
Technologijų brandos egzamino interjero detalės - veidrodžio aprašas. (2016 m. Spalio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologiju-brandos-egzamino-interjero-detales-veidrodzio-aprasas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 04 d. 09:24
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo