Technologijų darbas Šmaikštusis Marijos pyragas


Technologijų brandos egzamino darbo aprašas. Techninė užduotis. Santrauka. Įvadas. Projektavimas. Idėjos paieška, raktiniai žodžiai / sąvokos. Projektuojamo produkto analogų vaizdai, jų analizė, apibendrinimas. Kuriamo gaminio idėjos grafinis vaizdas. Pasirinktos darbo priemonės ir medžiagos. Technologiniai procesai ir rezultatai. Technologiniai procesai. Rezultatas. Išvados. Informaciniai šaltiniai. Spausdinti informacijos šaltiniai. Elektroniniai informacijos šaltiniai.

Pagaminau šventinį patiekalą Marijos šmaikštūjį pyragą. Visi baigiamojo darbo uždaviniai įgyvendinti sėkmingai. Nusprendus ką gaminsiu, radau tinkamą pyrago receptą. Pasirinkus ir nusipirkus geros kokybės produktus pagaminau Marijos šmaikštūjį pyragą, bei jį estetiškai patiekiau. Gamindama stengiausi viską daryti pagal technologinę seką, savo tikslą įgyvendinau, manau ,kad viskas pasisekė puikiai be didelių sunkumų. Pyrago skonis tikrai buvo puikus, kurie ragavo patiekalą liko patenkinti ir maloniai nustebinti. Savo įgyvendintu tikslu esu patenkinta, pyragas tinka visoms šventėms.

Pyragas– nuostabus patiekalas, kepinys puikiai tinkantis įvairioms progoms. Galite jį kepti įprastą dieną, patiekti kaip pagrindinį patiekalą ar desertą prie puodelio arbatos. Tačiau lygiai taip pat pyragas gali papuošti jūsų šventinį stalą. Pyragai gali būti su mėsos ar žuvies, bei saldžiu įdaru. Pyragai su mėsos įdaru gali būti patiekti su  padažu ir daržovių mišiniu. Pyragai su saldžiu įdaru gali būti patiekti su  specialiu kremu, ledais ar grietine.

Jokios šventės negali būti be desertų ar pyragų. Ant jūsų šventinio stalo puikiai tiks pasirinktas pyragas, šiuo atvėju akcentuoju pyragą su šokoladu.

Mano pasirinktas patiekalas yra Marijos šmaikštusis pyragas su šokoladu. Šis pyragas puikiai tiks prie gausaus šventinio stalo. Pasirinkau šį pyragą ,nes mėgstu šokoladą ir jis puikiai atrodo savo išvaizda.

Gaminys – tai dirbinys, turintis meninę, estetinę, prekinę vertę ir išraišką ,realizuojamas tam tikroje erdvėje ir vietoje.

Šis pyragas yra labai panašus į Marijos šmaikštųjį pyragą, tačiau skiriasi tuo ,kad į šį pyragą dar dedasi varškė, šio pyrago nepasirinkau, todėl ,kad neestetiškai atrodo.

Šio pyrago skonis kitoks nei Marijos šmaikštaus pyrago, nes į jį dedasi riešutai ir razinos, šio pyrago nepasirinkau, todėl ,kad riešutai per kieti minkštam pyragui.

  • Technologijos Kursinis darbas
  • Microsoft Word 12909 KB
  • 2015 m.
  • 18 puslapių (1585 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vitalija
  • Technologijų darbas Šmaikštusis Marijos pyragas
    10 - 2 balsai (-ų)
Technologijų darbas Šmaikštusis Marijos pyragas. (2015 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologiju-darbas-smaikstusis-marijos-pyragas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 17:58
×