Technologijų darbo aprašas Šuns Būda


Pagrindinės baigiamojo darbo apraše vartojamos sąvokos. Projektavimas. Idėjos paieška,raktiniai žodžiai / sąvokos analogai, jų analizė apibendrinimas. Produkto grafinis vaizdas. Idėjos įgyvendinimo etapai. Kuriamo produkto idėjos įgyvendinimo planas. Medžiagų pasirinkimas baigiamojo darbo produktui. Baigiamojo darbo produktui pasirinktos darbo priemonės. Technologiniai procesai ir rezultatai. Konstravimas. Technologiniai procesai. Išvados. Literarūra.

Technologijų egzamino tikslas- gavus techninę užduotį kuo geriau atlikti darbą. Pradėjus dirbti iškilo daug problemų , kurias reikėjo spręsti, kad laiku būtų atliktas darbas. Technologijų brandos egzamino proceso metu reikalinga parengti egzamino baigiamojo darbo aprašą, pagaminti – sukurti gaminį ir jį pristatyti. Išanalizavus gerai techninę užduotį , ruošiamas technologijų mokyklinio brandos egzamino baigiamojo darbo rengimo planas, kuris apibrėžia ir numato darbo etapus , kaip ir kada bus kuriamas gaminys. Sukurtas darbo rengimo planas turi būti suderintas su darbo vadovu. Vadovaujantis darbo rengimo planu, suformuojamas tikslas ir iškeliami uždaviniai „ Pagaminti gaminį, pagal techninės užduoties kompetencijas, tikslus, kryptis ir kriterijus“

Viso šio darbo esmė yra ta, kad vadovaudamasis sau išsikeltais tikslais, išlaikydamas darbų nuoseklumą, kaupiau informacinę medžiagą, ieškojau analogų, projektavau gaminio konstrukciją, paišiau gaminio eskizus ir braižiau atskirų detalių brėžinius. Vėliau parenkama medienos rūšis ir ciklas, iš kurios bus gaminamas gaminys, iš karto numatoma, kokių reiks įrankių ir mechanizmų apdirbant pasirinktą medieną , nepamirštami ir saugaus darbo reikalavimai.

Nuosekliai suprojektuojami idėjos įgyvendinimo etapai: konstravimas, technologiniai procesai įvertinant galimus rizikos faktorius. Darbas atliekamas nuosekliai vadovaujantis technologijų mokyklinio egzamino baigiamojo darbo planu.

Baigus darbą, pateikiamos išvados, kuriose aprašoma, ar pasiektas technologijų mokyklinio brandos egzamino tikslas, uždaviniai, kas darbo metu buvo sužinota, pasiekta ir padaryta, kokie privalumai ir trūkumai, ko galima iš to atlikto darbo tikėtis.

Darbo tikslas: pagaminti šuns būdą iš medienos.

Nusibrėžęs šiuos tikslus ir uždavinius pradėjau planuoti darbo rengimo etapus. Konsultavausi su savo darbo vadovu ir sudariau planą.

Išanalizavau techninę užduotį, generavau idėjas, rinkau ir kaupiau informaciją apie analogus, juos analizavau ir pateikiau grafiškai.

Atrinkau ir įvertinau medžiagas, jų savybes, darbo priemones, pradėjau rengti baigiamojo darbo aprašo „projektavimo dalį“.

Organizavau darbo procesą ir gaminio gaminimą, peržiūrėjau ir tikslinau baigiamojo darbo aprašą, rengiau pristatymo medžiagą.

Buičiai, interjero ir aplinkos puošybai, žemės ūkiui, statybos konstrukciniai elementai, maketai. Techologijų programa – Apdailininkas (statybininkas) 330058201

Raktinių žodžių paieška ir jų tikslingas panaudojimas renkant informaciją apie pasirinktą gąminį. Informacijos šaltiniai žodiniai, spausdintiniai, skaitmeniniai.

  • Microsoft Word 5922 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (2128 žodžiai)
  • Mokykla
  • Vytautas
  • Technologijų darbo aprašas Šuns Būda
    10 - 8 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Technologijų darbo aprašas Šuns Būda. (2015 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologiju-darbo-aprasas-suns-buda.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 12 d. 23:59
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo