Technologijų egzaminas Herbo gamyba


Įvadas. Techninė užduotis. Pagrindinės baigiamojo darbo apraše vartojamos sąvokos. Projektavimas. Idėjos paieška, analogai, jų analizė ir apibendrinimas. Produkto grafinis vaizdas. Idėjos įgyvendinimo etapai. Medžiagų pasirinkimas baigiamojo darbo produktui. Baigiamojo darbo produktui pasirinktos darbo priemonės. Technologiniai procesai ir rezultatai. Konstravimas. Technologiniai procesai. Išvados. Literatūra. Priedai.

Pasirinkdamas technologijų egzaminą norėjau išbandyti savo jėgas, savo rankomis sukurti kokį nors gaminį. Sužinojęs, kad reikės pagaminti Lietuvos Respublikos herbą, pagalvojau, kad bus nelengva, tačiau nusprendžiau pabandyti. Kurdamas šį gaminį prisiminiau Lietuvos Respublikos herbo istoriją, sužinojau, kad tai vienas iš seniausių herbų Europoje. Tai vienas iš nedaugelio valstybinių herbų, kurie kilę iš portretinių valdovų antspaudų, o ne iš dinastinių herbų. Manau, kad gamindamas šį gaminį ugdysiuosi didesnį tautiškumą, pagarbą savo šaliai. Gaminiui naudosiu vietinę, nekenksmingą, lengvai apdorojamą pasirinktomis darbo priemonėmis, medieną. Gaminys susidės iš trijų atskirų konstrukcinių elementų. Gaminys bus kuriamas vadovaujantis darbo saugos reikalavimais. Pagamintas gaminys bus lengvai ir saugiai eksplotuojamas, lengvai utilizuojamas. Pagamintas herbas galės būti estetiškai įkomponuojamas norimoje aplinkoje, tai gaminys, kuris visada bus reikalingas ir naudingas.

  • Microsoft Word 3167 KB
  • 2013 m.
  • 23 puslapiai (983 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Arminas
  • Technologijų egzaminas Herbo gamyba
    10 - 3 balsai (-ų)
Technologijų egzaminas Herbo gamyba. (2013 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologiju-egzaminas-herbo-gamyba.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 16:12
×