Technologijų egzaminas Kiaušinienė pomidoruose


Technologijos egzaminas. Turizmo ir mitybos egzaminas. Turizmas ir mityba egzaminas. Technologiju egzamino referatas. Technologijų egzamino darbas. Mitybos egzaminas. Pomidorai su kiausiniais egzaminas aprasas. Technologijos turizmas ir mityba. Maisto gaminimo technologiju brandos egzamino pavyzdys. Technologijų egzamino turizmo ir mitybos techninė užduotis.

Techninė užduotis. Pagrindinės egzamino baigiamojo darbo apraše vartojamos sąvokos. Projektavimas. Idėjos įgyvendinimo etapai. Medžiagų parinkimas egzamino baigiamojo darbo produktui. Egzamino baigiamojo darbo produktui pasirinktos darbo priemonės. Technologiniai procesai ir jų rezultatai. Išvados. Literatūra. Priedai.

Aš pasirinkau gamynti kiaušiniene pamidoruose, nes šis patiekalas man buvo įdomus. Pirmiausia aš pasiemiau sau skirtus produktus bei indus, juos atsinešiau ir pasiruošiau gamybai. Pirmiausia nuploviau pomidorus ir kiaušinius, tada nupjoviau pomidoru viršunėles ir pasiemiau arbatinį šaukštelį pradejau išiminėti pomidorų vidų. Tada isivaliau kepimu skarda ir ištepiau gražiai sviestu, tuos paruoštus pomidorus įdėjau į ištrinta sviestu skarda tada apibarščiau pomidoru vidu druska bei pipirus, ir imušiau į pomidoru vidu kiaušinius. Kepiau orkaites temperatūroje 120laipsiu, kepti reikėjo 20-25min. Kol kepė pomidorai aš susitvarkaiu darbo vieta ir pasiemiau švaria lekšte ir laukiau kol iškeps. Iškepus patiekalui išjungiau orkaite, ir išemiau pomidorus. Pomidorus sudejau gražiai i lekšte pasiemiau krapu šakelias ir petražoles, tada pradėjau puošti šakelėmis lėkšte su pomidorais.

  • Microsoft Word 259 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (1689 žodžiai)
  • Universitetas
  • Povilas
  • Technologijų egzaminas Kiaušinienė pomidoruose
    9.3 - 4 balsai (-ų)
Technologijų egzaminas Kiaušinienė pomidoruose. (2012 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologiju-egzaminas-kiausiniene-pomidoruose.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 23 d. 00:38
×