Technologijų egzamino aprašas Ilgų plaukų vestuvinė šukuosena


Techninė užduotis. Santrauka. Įvadas. Projektavimas. Idėjos paieška, raktiniai žodžiai/sąvokos analogai, jų analizė, apibendrinimas. Projektuojamo produkto analogų vaizdai. Pasirinktos darbo priemonės ir medžiagos/ištekliai. Technologiniai procesai ir jų rezultatai. Konstravimas. Technologiniai procesai. Išvados. Informaciniai šaltiniai. Spausdinti informacijos šaltiniai. Elektroniniai informacijos šaltiniai. Priedai.

Pateikia aprašą, atitinkantį rašto darbams keliamus reikalavimus ir argumentuotai įsivertina darbo rezultatus žodžiu. Pristatymą parengia naudojant Power Point programą.

Sakoma, kad svarbiausia moters gyvenimo diena - vestuvės. Šią dieną ypatingas dėmesys yra skiriamas jos šukuosenai. Todėl buvo nutarta sukurti vestuvinę šukuoseną.

Pagrindiniai uždaviniai kuriant vestuvinę šukuoseną buvo: panaudoti įvairias šukuosenų modeliavimo technologijas, ne mažiau tris modeliavimo technikas: pynes, bangas, raitinius ar kt., pritaikyti šukuosenų dekoravimo priemones ir vadovautis mados tendencijomis.

Projektuojant šukuoseną didžiausias dėmesys buvo kreipiamas į ,,modelio-būsimosios nuotakos“ pageidavimus bei techninę užduotį.

Sukurta vestuvinė šukuosena atitiko visus techninės užduoties reikalavimus, buvo atliktas jos dekoravimas. Šukuosena puikiai įvertinta grupės narių bei paties ,,modelio-būsimosios nuotakos“.

Savo gyvenimo gražiausią dieną-vestuvių - moteris ypatingai daug dėmesio skiria šukuosenai. Šiai dienai dauguma moterų netgi pasiaugina ilgesnius plaukus, nes daugiau galimybių sukurti įspūdingesnę vestuvinę šukuoseną. Tačiau, kaip sukurti tokią šukuoseną, kuri savo grožiu nustebintų jaunikį, visus svečius, bet ir tiktų ir derėtų prie jaunosios veido, rūbų ir neatsiliktų nuo mados tendencijų?

Darbo tikslas ir uždaviniai

Taigi, pagrindinis mokyklinio technologijų brandos egzamino tikslas-sukurti proginę (vestuvinę) ilgų plaukų šukuoseną.

Standinamosios priemonės-tai būtų plaukų putos, plaukų žėlė.

Fiksuojamosios priemonės- plaukų lakas.

Vienkartinis rankšluostis- tai popierinis rankšluostis naudojamas tik vieną kartą.

Žemiau pateikiami madingiausi 2015 metų vestuvinių šukuosenų pavyzdžiai:

  • Technologijos Aprašymas
  • Microsoft Word 383 KB
  • 2015 m.
  • 10 puslapių (1323 žodžiai)
  • Mokykla
  • Živilė
  • Technologijų egzamino aprašas Ilgų plaukų vestuvinė šukuosena
    10 - 7 balsai (-ų)
Technologijų egzamino aprašas Ilgų plaukų vestuvinė šukuosena. (2015 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologiju-egzamino-aprasas-ilgu-plauku-vestuvine-sukuosena.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 17:11
×