Technologijų egzamino aprašas Paveikslas ,,MEDIS“


Technologijų egzamino aprašas Paveikslas ,,MEDIS“.

Pagal technologijų mokyklinio brandos egzamino baigiamojo darbo užduotį turėjau sukurti ir pagaminti pakabinamą dekoratyvinį gaminį interjerui. Gaminį turėjau kurti naudojant netradicinių rankdarbių kūrimo techniką. Taigi mano tikslas buvo sukurti gaminį, kuris atitiktų technologijų mokyklinio brandos egzamino techninės užduoties reikalavimus. Internete pasidomėjau ką galima pasigaminti naudojant netradicinių rankdarbių kūrimo technikas. Informacijos radau labai daug, beliko tik apsispręsti. Nusprendžiau gaminti paveikslą iš kvilingo juostelių. Man pasirodė, kad tai įdomi technika, šia technika nebuvau nieko gaminusi. Gaminant pavyzdžius šia technika, susidūriau su nesklandumais, nusprendžiau pakeisti savo planus ir rinktis kitą sprendimo būdą, daryti paveikslą ne tik iš kvilingo juostelių bet ir iš siūlų. Šis variantas man pasirodė geresnis, todėl pasitarus su mokytoja jį ir rinkausi.

Kiekvienam žmogui siūlyčiau pasigaminti tokį paveikslą. Žinoma jo gamyba reikalauja šiokio tokio kruopštumo, tačiau galutinis variantas labai džiugina. Jis tiesiog pagyvintų jūsų namų interjerą ir suteiktų taip reikalingų vasarai spalvų.

Kitame etape buvo rengiamasi produkto sukūrimui, galutinai renkamos medžiagos, dar kartą apžvelgiamos jų savybės, aptarta darbo sauga.

Paskutinių etapų metu kuriamas pats produktas atsižvelgiant į techninės užduoties reikalavimus.

Kiekvienam žmogui svarbi buitis, bei namų aplinka ir tą aplinką puošiančios detalės, todėl labai apsidžiaugiau gavusi egzamino darbo temą ,,Interjero detalė”. Ilgai mąsčiau, ką galėčiau padaryti, kas namams suteiktų grožio ir jaukumo. Informacijos ieškojau internete, knygose, interjero parduotuvėse. Daug prikaupiau medžiagos apie interjero detales, netradicines technikas, turimą medžiagą susisteminau. Pasitariusi su mokytoja nusprendžiau, kad būtų įdomu išbandyti naują techniką - kvilingą. Šia technika galima padaryti įspūdingų darbų, kurie papuoš kambario sienas, suteiks jaukumo.

Projektavimas – gaminio ar paslaugos idėjos tobulinimas palaipsniui .

Kvilingo juostelės – tai sukarpytos, įvairiaspalvės popieriaus juostelės

Kvilingo liniuotė – tai liniuotė kurios pagalba galime suformuoti vienodo dydžio susuktu popieriaus juostelių rutuliukus.

Schema – apibendrinantis , grafinis vaizdas.

  • Technologijos Aprašymas
  • Microsoft Word 3847 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (1822 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Ernestas
  • Technologijų egzamino aprašas Paveikslas ,,MEDIS“
    10 - 6 balsai (-ų)
Technologijų egzamino aprašas Paveikslas ,,MEDIS“. (2015 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologiju-egzamino-aprasas-paveikslas-medis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 09:26
×