Technologijų egzamino baigiamasis darbas. Mechaninės pavarų dėžės modelis


Technologiju egzamino darbai. Technologiju egzamino aprasas. Technologijos egzamino darbai. Technologijos egzaminas. Mechanines pavaru dezes sandara. Technologijų egzaminas. Technologiju egzamino referatas. Mechanine pavaru deze sandara. Technologijos egzamino darbas. Pavarų dėžės sandara.

Technologijų egzamino baigiamasis darbas. Techninė užduotis. Pagrindinės baigiamojo darbo apraše vartojamos sąvokos. Projektavimas. Idėjos paieška, analogai, jų analizė ir apibendrinimas. Idėjos įgyvendinimo etapai. Produkto grafinis vaizdas. Medžiagų parinkimas baigiamojo darbo produktui. Baigiamojo darbo produktui pasirinktos darbo priemonės. Technologiniai procesai ir rezultatai. Konstravimas. Technologiniai procesai. Išvados. Literatūra.

Gaminys yra skirtas vaizdinė mokymo priemonė mechaninės pavarų dėžės modelis. Pirmiausia buvo pavarų dėžė išimama iš automobilio. Nuplovus jį, buvo išardoma ir daromas skersinis pjūvis. Nudažyta ir surinkta. Gaminamas stovas, kuriame saugiai laikytųsi pavarų dėžė. Pagamintas gaminys yra estetiškas, tvarkingas ir saugus eksploatuoti. Pavarų dėžėje padarytame skersiniame pjūvyje, yra gerai matoma visa pavarų dėžės sandara, joje gerai matomi visi krumpliaračiai, matosi kaip yra perjungiamos pavaros, sujungiami vieni krumpliaračiai su kitais.

  • Mechanika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 255 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (1895 žodžiai)
  • Mokykla
  • Anonimas
  • Technologijų egzamino baigiamasis darbas. Mechaninės pavarų dėžės modelis
    10 - 1 balsai (-ų)
Technologijų egzamino baigiamasis darbas. Mechaninės pavarų dėžės modelis. (2012 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologiju-egzamino-baigiamasis-darbas-mechanines-pavaru-dezes-modelis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 14:06
×