Technologijų egzamino darbo aprašas Įdaryta skumbrė


Techninė užduotis. Santrauka. Įvadas. Projektavimas. Idėjos paieška, raktiniai žodžiai / sąvokos analogai, jų analizė, apibendirinimas. Projektuojamo produkto analogų vaizdai. Kuriamo gaminio grafinis vaizdas. Pasirinktos darbo priemonės ir medžiagos / ištekliai. Technologiniai procesai ir rezultatai. Technologiniai procesai. Rezultatas. Išvados. Informacijos šaltiniai. Spausdinti informacijos šaltiniai. Elektroniniai informacijos šaltiniai.

Didžiosios šventės neapsieina be ypatingu žuvies patieklu . Pagrindiniai žuvies patiekalai daromi su lydekomis ir karpiais. Jūsų Kūčių ir Kalėdų stalui gali tikti pasirinkta žuvis šiuo atveju aktsentuoju įdarytą skumbrę.

Apibendrinimas : išanalizavus analogus itin skirtingus ir įpatingus ,mano pasirinktas patiekalas yra įdaryta skumbre su citriniomis ir paprikomis. Mano pasirinktas patiekalas yra labiausiai būdingas Lietuviškai virtuvei ,negu pasirinkti analogai. Kepta skumbrė escabeche Kūčioms, yra taip ruošiama žuvis Lotynų Amerikoje ir Ispanijoje. O Japoniška skumbrė ,kilęs receptas iš Japonijos ir dažniausiai ten ir gaminamas.

Pasirinkau gaminti įdartą skumbrę su citrinomis ir paprikomis kadangi man tai skaniausias patiekalas , lengvai pagaminamas, be to šis patiekalas puikiai tinka šventinėms progoms.

Skumbrė - labai naudingos, turi daug omega 3 rūgščių ir mažai aplinkos teršalų. Ši žuvis yra minkšta, puri, sultinga, labai tinkanti prie salototų.

Sviestas - Tai riebi, tik pieno kilmės emulsija, kurioje pieno riebalų yra ne mažiau kaip 80 %, bet ne daugiau kaip 90 %. Jame esantys pieno riebalai yra lengvai ir greitai pasisavinami, aprūpina organizmą hormonais. Sviestas patiekalui suteikia gerą skonį ir minkštumą.

•Virtuvėje dirbti tik specialia, švaria apranga: prijuoste, skarele, kepurėle. Ilgi plaukai surišami, kad nekristų į maistą.

•Nenaudoti įskilusių, įdužusių, subraižytų indų, nes šukės gali patekti į maistą.

Taip pat svarbu laikytis saugaus darbo taisyklių naudojantis aštriais įrankiais:

  • Microsoft Word 735 KB
  • 2015 m.
  • 14 puslapių (1309 žodžiai)
  • Vitalija
  • Technologijų egzamino darbo aprašas Įdaryta skumbrė
    9 - 1 balsai (-ų)
Technologijų egzamino darbo aprašas Įdaryta skumbrė. (2015 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologiju-egzamino-darbo-aprasas-idaryta-skumbre.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 13:53
×