Technologiju egzas sukurti lokomatyvo mašinisto mokiniams naujus brėžinius su skersiniais pjūviais


Titulinis puslapis. Vilniaus geležinkelio transporto ir verlo paslaugų mokykla. Mantas klimauskas. Kp4/. Techninė užduotis. Santrauka. Įvadas. Projektavimas. Pasirinktos darbo priemonės ir medžiagos / ištekliai. Technologiniai procesai ir rezultatai. Konstravimas. Technologiniai procesai. Skaičiavimai / ekonominis pagrindimas. Išvados. Informacijos šaltiniai. Spausdinti informacijos šaltiniai. Elektroniniai informacijos šaltiniai.


Baigiamojo darbo tema yra sukurti lokomatyvo mašinisto mokiniams naujus brėžinius su skersiniais pjūviais. Darbo tikslas: pagal reikalavimus nubraižyti lokomytvo vagono apsauginio vožtuvo brėžinį ir jį išspausdinti. Pagrindiniai uždaviniai: išanalizuoti detales, sukurti 3D modelį su skersiniais pjūviais, atspausdinti ir pristatyti detalių brėžinį.

Buvo analizuojami detalių brėžinių atitikmenys, duotos detalės sandara, randami jų dalių matmenys. Kuriamas planas kaip bus atliekami projektavimo darbai. A3 lapo formate buvo sumodeliuotas ir atspausdintas baigiamasis darbas su detalės projekcija, bei skersiniu pjūviu, taip pat atskiros jos dalys su skersiniu pjūviu.

Temos aktualumas. Pasirinkta tema yra nubraižyti detalės sistemų brėžinį, kurį naudos lokomatyvo mašinisto padėjėjo profesijos mokiniai, mokymosi tikslams. Detales braižyti yra daug greičiau ir papraščiau kompiuteriu. Tai pat brėžinys yra tiksliau nubraižomas kompiuterio programos pagalba. Mokėjimas braižyti su kompiuterio programa gali tapti pragyvenimo šaltiniu. Šiuo metu yra didelė paklausa darbo, mokančiu braižyti kompiuteriu.

Sužinoti kaip turi atrodyti nubraižyta detalės projekcija.

Naudojant programa „AutoCad“ nubraižyti detalės sistemos brėžinį.

Idėjos paieška. Lokomatyvo mašinisto padėjėjo profesijos mokiniams trūksta tikslių, naujų ir informatyvių lokomatyvo vagono detalių brėžinių. Tad inžinerinės grafikos mokytoja pasiūlė nubraižyti vieną iš jų. Buvo galimybė gauti detalę. Lokomatyvo vagono stabddžių apsauginis vožtuvas puikiai tiko Technologijų egzamino baigiamujui darbui.

Raktiniai žodžiai. Lokomotyvas, vagonas, dvimatis, trimatis, brėžinys, projekcija, vožtuvas, stabdžiai, principinė aprašas, mechanizmas, nuorodos, idėjos, grafika, vaizdai, blokai, sluoksniai, skaidrės, paieška, Google, AutoCAD, Microsoft Word 2010.

Detalė – tai gaminys pagamintas iš vieno medžiagos gabalo be susirinkimo darbų.

Vožtuvas - įtaisas, kuriuo darinėjama anga: Garo, dujų, slėgio vožtuvas Siurbimo, išleidimo vožtuvas.

  • Microsoft Word 547 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (1521 žodžiai)
  • Mokykla
  • Mantas
  • Technologiju egzas sukurti lokomatyvo mašinisto mokiniams naujus brėžinius su skersiniais pjūviais
    10 - 7 balsai (-ų)
Technologiju egzas sukurti lokomatyvo mašinisto mokiniams naujus brėžinius su skersiniais pjūviais. (2016 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologiju-egzas-sukurti-lokomatyvo-masinisto-mokiniams-naujus-brezinius-su-skersiniais-pjuviais.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 17:11
×