Technologijų mokyklinio brandos egzamino darbo aprašas - kėdė


SĄVOKOS Idėja gr. Idea – sąvoka , vaizdinys –. Baigiamojo darbo produktui pasirinktos darbo priemonės. Projektavimas Kaip jisai pagaminamas. Kedes dalis ir jos konstrukcija. Kokie instrumentai reikalingi pagaminimui.


Turėjau sena kėdė ir tada aš jį paėmiau į savo darba. Kai atvaziavau i darba apsirengiau specialia forma, aš paėmiau sena kėdė, padėjau jį ant stalo ir veliau paemiau įrankiu.Paemiau kede ir pradejau šlifuoti kėdė iki baltoo spalvo su šlifuojancia aparatura.,Veliau paemiau dengtos abrazyvinių medžiagų ir sklandžiai pradejau slifuoti,tada aš paemiau drele ir pradejau daryt skyliu kad iterptu išplatintu varžtas.veliau kai viska padariau , radau savo sena stala, kuri as su pjuklu iškirpau dvi dalys,kad is ju padaryt sėdyniu ir atkaltės. Veliau kai viska padariau paemiau kliju ir nuklijavau kede.

Konstukcinems medziagoms apdirbti reikia patogios ir saugios darbo vietos,kurioje turi buti reikalingos priemones,pagalbiniai irenginiai,baldai.Rankomis apdirbant sias medziagas,darbo vietoje svarbus yra darbo stalas.Dirbama tik su tvarkingais irankiais ir irenginiais.Visada svarbu zinoti darbo priemoniu naudojimo taisykles.Darbo vieta turi buti svari ir tvarkinga ir darbo pradzioje,ir baigus darba.

Yra dalykų, kad mes esame taip pripratę naudoti, kad kartais net ne galvoti apie tai, kas ir kada jie buvo išrastas. Tačiau jų kūrybos istorija yra įdomus įdomiausių romanai ar filmus. Šiandien, ieško per baldų gamyklų kataloge, mes net nežinome, kas buvo objekto prototipą. Pavyzdžiui, iš susipažinę ir susipažinę su mumis kėdė protėvis buvo nekilnojamojo karališkojo sosto. Istorikai mano, kad pirmas baldai mūsų šiuolaikinės supratimo atsirado senovės Egipte. Žinoma, ji skiriasi nuo tos, kuri stovi mūsų namuose. Paprasti žmonės, kurie pirko pigūs baldai sėdi ir miega ant suolų, o primityvių. Tačiau faraonas sėdėjo soste, kuris jo dizainas panašiai modernią kėdę. Palaipsniui ši baldai, be to, patogus atlošo ir porankių atsirado. Ši kėdė išskirti faraoną tarp jo aplinka leidžia lengvai išlaikyti Regal guolis. Sosto puošia aukso, perlų, brangakmenių ir dramblio kaulo. Ir labai medžio, iš kurios jis pagamintas, Egipte vertinami labai gerai, nes jos trūkumo.

  • Technologijos Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 1964 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (1823 žodžiai)
  • Mokykla
  • Aleksandr
  • Technologijų mokyklinio brandos egzamino darbo aprašas - kėdė
    10 - 3 balsai (-ų)
Technologijų mokyklinio brandos egzamino darbo aprašas - kėdė . (2017 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologiju-mokyklinio-brandos-egzamino-darbo-aprasas-kede.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 15:44
×