Technologijų mokyklinio brandos egzamino darbo planas


Techninė užduotis. Sąvokos, raktiniai žodžiai. Projektavimas. Idėjos paieška, analogai, jų analizė ir apibendrinimas. Idėjos įgyvendinimo planas i. Produkto grafinis vaizdas. Išteklių pasirinkimas baigiamojo darbo produktui. Baigiamojo darbo produktui pasirinktos darbo priemonės. Technologiniai procesai ir rezultatai. Konstravimas. Technologiniai procesai. Literatūra. Priedai.

Analizuoja ir vertina analogus, pateikia ne mažiau kaip dvi projektines idėjas, išskiria ir pagrindžia geriausią idėją.

1. Raktinių žodžių paieška ir jų panaudojimas tikslingai renkant informaciją pasirinkta tema. 2. Verslo plano rašymo principai spaudos leidiniuose ir interneto informaciniuose šaltiniuose. 3. Verslo planų pavyzdžiai.

Konsultavimo etapai: 1. BD techninė užduotis. 2. BD atlikimo plano projektas. 3. Technologijų mokyklinio brandos egzamino informacijos šaltinių analizė ir apibendrinimas. 4. Medžiagos ir darbo priemonės paslaugai kurti. 5. Technologiniai procesai - verslo plano rašymo ypatumai (-1-3). 6. Technologiniai procesai - verslo plano rašymo ypatumai (4-7). 7. Technologijų mokyklinio brandos egzamino darbo išvados. 8. Technologijų mokyklinio brandos egzamino darbo aprašas. 9. Technologijų mokyklinio brandos egzamino darbo pristatymas.

Taikymas – mokinio gebėjimas apibendrinti, parinkti, derinti, perkelti, klasifikuoti žinias atliekant techninę užduotį.

Personalas renkamas labai atydžiai, nes nuo jo priklauso įmonės ateities sėkmė.

Veiklą žadama pradėti 2015 metų gale , kuomet parduotuvė bus pilnai įrengta ir pasiruošusi darbui.

Pirmaisiais metais pagrindinis įmonės tikslas yra įsitvirtinti rinkoje, įgyjant kiek galima daugiau pastovių klientų, siekti geresnio įmonės vardo, Lietuvoje ir žinomą už jos ribų. Antrais ir trečiais metais bus siekiama plėsti savo paslaugų asortimentą ir tapti nepriklausomais nuo kreditorių.

Prieš pradedant bus įnešti nuosavi 15 000Eurų kurie padės padegti už visa įrangą taip pat ir patalpas . Ketinama iš banko pasiimti dar 20 000Eurų paskolos, kuri padės padegti darbuotojų algas ir kitas nenumatytas išlaidas už gedimus.

Visų šių išteklių savybė ta, kad turėdami jas lengviau kursime norimą paslaugą . Galėsime numatyti trūkumus , grėsmes ir juos paversti i stiprybes ir galimybes.

1) Patalpos: Patalpos bus nomuojamos ir už jas bus mokama i mėnesį kas 523,23Eur. Ateityje jei įmonės veikla ir reputacija išaugs ir bus pastovios pajamos , ketinama patalpas įsigyti. Ir patalpose bus galima dirbti tik jei bus tam tikros sąlygos darbui tai yra: (sureguliavus tinkamą apšvietimą, įrengus tinkamą įrangą, bei užtikrinus, kad patalpoje būtu saugu, bei patogu dirbti)

  • Technologijos Planas
  • Microsoft Word 95 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1739 žodžiai)
  • Mokykla
  • Mantas
  • Technologijų mokyklinio brandos egzamino darbo planas
    10 - 8 balsai (-ų)
Technologijų mokyklinio brandos egzamino darbo planas. (2015 m. Gegužės 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologiju-mokyklinio-brandos-egzamino-darbo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 12:51
×