Technologijų mokyklinio egzamino baigiamojo darbo aprašas Karštas patiekalas įdaryta paprika


Egzamininiai patiekalao. Patiekalai egzaminui. Technologijų egzamino patiekalai.

Techninė užduotis. Baigiamojo darbo apraše vartojamos sąvokos. Projektavimas. Idėjos paieška, analogai, jų analizė. Grafinis vaizdas. Idėjos įgyvendinimo etapai. Medžiagų pasirinkimas baigiamojo darbo produktui. Baigiamojo darbo produktui darbo priemonės. Technologiniai rezultatai. Konstravimas. Technologiniai procesai. Išvados. Literatūra.

Reikia mokėti pagaminti sveiką maistą, kad maistas suteiktų energijos visai dienai. Aš gaminau įdarytą papriką, joje buvo daug daržovių, o daržovės žmogaus organizmui suteikia daug energijos ir vitaminų. Iš daržovių galima pasigaminti daug įvairių patiekalų.

Ruošiant patiekalą reikia daug kreipti dėmesį į patiekalo kokybę ir estetinį vaizdą, nes kaip pateiki žmogui patiekalą jis pirma žiūri į patiekalą, o po to į skonį. Reikėtų reikalauti, kad virėjai savo patiekalų gaminimui nenaudotų genetiškai modifikuotų produktų.

Gaminant patiekalus būtina laikytis patiekalų gaminimo technologijos. Patiekalų receptai turi būti surašyti. Turi būti kreipiamas dėmesys į patiekalo svorį ar į porcijų skaičių. Siekiant išlaikyti produktų kokybę, visi maisto produktai turi būti laikomi pagal tam tikrus reikalavimus.

  • Microsoft Word 7195 KB
  • 2014 m.
  • 25 puslapiai (4194 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Laura
  • Technologijų mokyklinio egzamino baigiamojo darbo aprašas Karštas patiekalas įdaryta paprika
    9.1 - 7 balsai (-ų)
Technologijų mokyklinio egzamino baigiamojo darbo aprašas Karštas patiekalas įdaryta paprika. (2014 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologiju-mokyklinio-egzamino-baigiamojo-darbo-aprasas-karstas-patiekalas-idaryta-paprika.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 09 d. 11:55
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!