Technologijų plėtros plitimas komunikacinėje srityje atvejo kūrimas


Referatas technologiju pletra. Technologijų plėtra referatas.

Įvadas. Temos samprata. Atvejo kūrimas. Atvejo analizė ir vertinimas, išvados. Sąvokos, žodynėlis, literatūra.

Technologijų plėtra – kas tai? Tai ganėtinai plati sąvoka, kurią apibrėžti keliais žodžiais tiesiog neįmanoma. Visų pirma išsiaiškinkime kas yra žodis technologija. Technologija – tai gamybinių procesų atlikimo būdų ir priemonių visuma, pvz: statybos darbų technologija, metalo technologija ir pan.. O aiškiau galėtumėme apibrėžti, jog tai yra visos naujovės šiuolaikiniame mūsų pasaulyje, kurias mes kuriame patys ar darbo įrankių dėka ir iš tų naujovių mes gauname materialų ar nematerialų objektą ar tiesiog, tai būdai ir priemonės sukurti norimą daiktą ar procesą.

O plėtra – tai tiesiog ėjimas iš mažiau tobulo dalyko, į tobulesnį. Nenuostabu yra ir tai, jog taip pat kaip greit bėgo laikas, neatsilikdamos vystėsi, plito ir technologijos, tuo pačiu labai skirtingai keisdamos bei įtakodamos visuomenę, kultūrą bei aplinką. Taigi šiuolaikiniame pasaulyje kuo toliau, tuo daugiau atsiranda įvairių aukštųjų technologijų, kurios padeda gyventi paprasčiau, ar tiesiog palengvina daugumai iš mūsų gyvenimą. Tokie dalykai kaip mikrobangų krosnelė, skalbimo mašina ar pan. tikrai padeda greičiau atlikti visus buitinius darbus. Dabar be tokių technologijų žmonės negalėtų įsivaizduoti nei vienos dienos, kadangi jie yra prie to pripratę, be to kuo toliau, tuo labiau tos technologijos plečiasi, o žmonės dažniausiai renkasi naujoves, o ne senovę. Tačiau kartais visos naujosios technologijos nėra gerai. Juk visur galima rasti tiek savų pliusų, tiek savų minusų. Juk anksčiau nebuvo jokių ginklų, bet dabar yra išrasta, net branduoliniai ginklai, kurie galėtų pakenkti visai žmonijai. Taip pat iš smulkesnių pavyzdžių, tai kompiuteriai, nors aišku jie yra gerai, todėl, kad viską galima paprasčiau atlikti, bet kartu jie turi ir savų minusų, tai žmonėms ir jų regėjimui, nes šiuolaikinis žmogus sėdi apie 6-7 valandų per parą ir daugiau, nors yra leistina tik kelios valandos per parą.

  • Microsoft Word 93 KB
  • 2012 m.
  • 8 puslapiai (1210 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • Technologijų plėtros plitimas komunikacinėje srityje atvejo kūrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Technologijų plėtros plitimas komunikacinėje srityje atvejo kūrimas. (2012 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologiju-pletros-plitimas-komunikacineje-srityje-atvejo-kurimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 00:14
×