Technologinė praktika


Litavimas minkštaisiais ir kietaisiais lydmetaliais. Kenksmingi faktoriai suvirinimo ir litavimo metu. Litavimo budai. Technologine ptaktika. Pusiau automatinis suvirinimas. Pusiau automatinio suvirinimo technologija. Gamybines suvirinimo praktikos ataskaita. Litavimo budai referatas. Elektrolankinio pusiau automatinis suvirinimas. Elektrolankinio pusiau automatinio suvirinimo naudojant apsaugines dujas.

Darbo ir priešgaisrine apsauga. Asmeninės apsaugos priemonės. Apranga. Respiratoriai. Elektrolankinio suvirinimo glaistytais elektrodais įrengimai, medžiagos. Suvirinimo technologija. Elektrolankinio pusiau automatinio suvirinimo, naudojant apsauginės dujas, įrengimai, medžiagos. Suvirinimo technologija. Mag. Mig. Tig. Litavimas minkštaisiais ir kietaisiais lydmetaliais, įrengimai, medžiagos. Litavimo technologija. Dujinio suvirinimo ir pjovimo įrengimai, medžiagos. Suvirinimo technologija. Kenksmingi faktoriai suvirinimo ir litavimo metu. Apsaugos priemonės. Išvados. Naudota literatūra ir kiti informacijos šaltiniai.

Šiandien gyvename globaliame, mobiliame ir nuolat kintančiame pasaulyje. Turbūt nei vienas žmogus šiuo metu negalėtų įsivaizduoti pasaulio be automobilių, motociklų bei kitokios technikos. Ko ne kiekvienas žmogus žino kas yra technika ir kad ją reikia prižiūrėti, bei mokėti su ja elgtis. Visi žmonės, kurie nors šiek tiek yra priklausomi ar kitaip susiję su technika yra girdėję apie metalo suvirinimą bei litavimą – be šių technologijų kogero nebūtų nei automobilių, nei motociklų, nei kitokių dalykų ar daiktų, kurie yra sudaryti iš metalo. Suvirinimas – tai labai sudėtingas, sunkus mokslas bei darbas. Šiais laikais suvirinimo bei litavimo technologijų ir būdų yra labai daug ir jos yra labai plačiai naudojamos visame pasaulyje.

Tad šio darbo pagrindinis tikslas yra aprašyti populiariausias suvirinimo ir litavimo technologijas bei būdus.

  • Microsoft Word 120 KB
  • 2013 m.
  • 17 puslapių (2202 žodžiai)
  • Kolegija
  • Robke
  • Technologinė praktika
    10 - 1 balsai (-ų)
Technologinė praktika. (2013 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologine-praktika.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 09 d. 04:18
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!