Technologinės praktikos ataskaita UAB „Velga Vilnius”


Įvadas. Įmonės valdymo struktūra. Įmonės veikla. Darbo sauga. Darbo vieta. Montažo darbai. Išvados.


Bendrovė remiasi trimis firmomis, turinčiomis beveik 50 metų patirtį elektros mašinų projektavimo ir gamybos srityje: būtent "UK Company EEC", didžiausia Europoje Vilnius suvirinimo aparatų įrangos gamykla "VELGA" ir buvęs mokslinių tyrimų ir plėtros institutas suvirinimo energijos šaltinių, vėliau JS kompanija GENTRA.

Kiekvienoje darbovietėje prieš pradedant dirbti ar atliekant praktiką, darbuotojas privalo išklausyti įvadinį ir darbo vietoje instruktavimus. Įvadinį instruktažą atliko įmonės gamybos vadovė. Darbo vietoje saugos instruktavimą vedė direktoriaus įgaliotas asmuo- šiuo atveju energetikos inžinierius.

Dirbant su elektros įrengimais, dirbantysis turi būti izoliuotas nuo žemės ir įžemintų konstrukcijų.

Sudėti į numatytą vietą elektrinius įrankius, prietaisus, apsaugines priemones, darbo drabužius.

Išklausius saugos reikalavimus ir pasirašius darbo saugos žurnale, buvo leista kuruojant elektros energetikos inžinieriui pradėti atlikinėti praktiką.

Tai darbo vieta, kurioje surinkinėjami atskiri agregatų mechanizmų komponentai, jie tikrinami pagal visus reikalaujamus elektrinius parametrus, testuojami laisva darbo jėga ir apkrovų metu. Čia galima patikrinti kiekvieną pulte naudojamą elektrinį įrenginį.

Tai pats valdymo pultas. Jo modifikacija gali skirtis priklausomai nuo generatoriaus tipo. Su trimis ampermetrais – trifazis, su vienu – vienfazis.

Kaip ir bet koks elektros įrenginio montavimas, taip ir šis turi turėti principinę elektrinę schemą, kurios pagalba ir yra jungiami, konstruojami valdymo pulto mazgai ir mechanizmai.

  • Microsoft Word 8361 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (880 žodžiai)
  • Kolegija
  • Alvydas
  • Technologinės praktikos ataskaita UAB „Velga Vilnius”
    10 - 3 balsai (-ų)
Technologinės praktikos ataskaita UAB „Velga Vilnius” . (2019 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologines-praktikos-ataskaita-uab-velga-vilnius.html Peržiūrėta 2019 m. Liepos 23 d. 21:22
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema