Technologinio darbo aprašymas BATŲ DĖŽĖ


Techninė užduotis. Pagrindinės vartojamos sąvokos. Projektavimas. Analogai. Idėjos įgyvendinimo etapai. Medžiagų pasirinkimas. Priemonių pasirinkimas. Technologiniai procesai ir rezultatai. Konstrukcija. Darbo sauga. Išvados. Literatūra. Informacijos šaltiniai. Priedai.

Ruletė – matavimo įrankis, turintis lanksčią juostą, sužįmėta milimetrais, centimetrais ir metrais, kuris susukamas į dėžutę.

Schema – grafinis vaizdas, kuriuo paaiškinamas bet kurio darbo nuoseklus planas.

Specifikacija – brėžinyje pavaizuoto dirbinio elementų detalių aprašas

Švitrinis popierius – medžiaga, skirta šveisti nelygius paviršius iki norimo glotnumo.

Technologija – žmogaus sukurtų gamybos procesų visuma.

Žymeklis – įrankis žymei ant medžio palikti.

Informacijos ieškojau įvairiuose informacijos šaltiniuose.

Daugiausia įvairių medžio gaminių analogų radau internete. Išsirinkau man labiausiai patikusius.

Pirmasis analogas yra gana patrauklus, bet jis, mano manymu, yra pakankamai maukštas, užima daug vietos. Kojos yra iš metalo, o man tokios nepatinka. Kiekviena namų šeimininkė nori patogaus, lengvai prižiūrimo daikto.

Antrasis analogas yra labai praktiškas, nes galima ir atsisėsti, ir susidėti batus. Bet ši batų dėžė yra labai didelė ir sunki, užima daug vietos, bei yra dalių, kurios yra daromos iš metalo.

Trečiajame analoge pateikta batų dėžė man patiko labiausiai, nes ji sukuria grakštumo ir lengvumo įspūdį. Aš gaminsiu panašų gaminį, tik darysiu su daugiau pertvarų, kad talpintų daugiau batų.

Pasidaręs eskizą ir brėžinį, pradėjau matuoti lentas, pasižymėjau vietas, kur reikės pjauti. Išpjoviau ruošinius. Visas šias detales susipjausčiau rankiniu pjūkleliu. Supjaustytas detales nušlifavau švitriniu popieriumi. Tada prie lentynų priklijavau skersines rėmo tvirtinimo detales. Po to lentynas prisukau prie rėmo. Galiausiai gaminį nulakavau.

  • Microsoft Word 47 KB
  • 2015 m.
  • 13 puslapių (1126 žodžiai)
  • Mokykla
  • Deividas
  • Technologinio darbo aprašymas BATŲ DĖŽĖ
    8 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Technologinio darbo aprašymas BATŲ DĖŽĖ. (2015 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/technologinio-darbo-aprasymas-batu-deze.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 11 d. 10:18
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo